• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Rankiniai pjūklai

Rankinės pjūklai yra būtini įrankiai storoms šakoms ir rąstams pjauti. Atraskite platų šių būtinų įrankių asortimentą mūsų internetinėje sodo parduotuvėje. Pasirinkite modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius iš mūsų plačios selekcijos!

Kiekvienas sodininkas ir sodų sklypų savininkas žino, kad net geriausi genėtuvai nesusitvarko su storesnėmis šakomis ir medžiais. Jei planuojate retinti krūmus ir medžių karūnas, apsvarstykite tvirtą 24 colių SW31 lankinį pjūklą. Jo ašmenys yra specialiai suprojektuoti lengvam storų šakų ir rąstų pjovimui abiem kryptimis. Lengvas, ergonomiškas rėmas leidžia tiksliai manevruoti net sunkiai pasiekiamose vietose. Šis įrankis efektyviai išsprendžia didelių šakų pjovimo iššūkį! Be to, mūsų parduotuvėje rasite atsarginius lankinių pjūklų ašmenis populiariausiais dydžiais. Norėdami pjauti šakas iki 32 mm storio aukštyje, rekomenduojame Caterpillar genėtuvą su pjūklo antgaliu, kurį galima tvirtinti ant bet kokio koto. Reikia universalios geležtės? Xtract S (mažas) ir Xtract L (didelis) sodo pjūklai puikiai tinka formavimui, sanitarijos darbams soduose ir net lentų bei lentų pjovimui. Jų sulankstomos geležtės daro šiuos modelius patogius ir taupančius vietą. Nepamirškite apžiūrėti ir mūsų kitų pasiūlymų; turime sandėlyje įrankių, kurių jums reikia!

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti įrankius iš labai gerbiamų ir gerbiamų gamintojų. Atraskite Fiskars pjūklus konkurencingomis kainomis mūsų sodo parduotuvėje. Nepraleiskite šios galimybės!