• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Vermikomposts

Vermikomposts bieži tiek izvēle ekoloģiskai draudzīgai un organiskai augu audzēšanai - un ar labu iemeslu! Vai jūs zināt, uz ko norāda šis populārais termins? Vermikomposts ir šķidrā mēslojums, kas izgatavots no sarkanās tēvaines un citu zemes vēršu izkārnījumiem. Šis augu uzturvielu bagātīgs organiskais materiāls ir tīrs humuss, bagātināts ne tikai ar būtiskām augu uzturvielām, bet arī labvēlīgām baktērijām no sarkanās tēvaines gremošanas sistēmas. Vermikomposts baro augus un uzlabo augsnes kvalitāti vienlaicīgi, aizsargājot pret straujiem pH izmaiņām, uzturvielu nelīdzsvarotību un augsnes izsīkumu.

Šis 100% dabīgais, vispusīgais mēslojums ir ideāls gan mājas, gan balkona, gan dārza izmantošanai, piemērots gan dekoratīvajiem, gan lietderīgajiem, gan ēdamiem augiem. Atšķirībā no minerālmēslojumiem tajā nav lielas devas makroelementu, tāpēc nav risks pārmērīgi mēslēt vai sadedzināt savus augus. Piedāvātais vermicomposts ir efektīvs, drošs un koncentrēts, padarot to ļoti efektīvu. Parasti to lieto kā ūdens šķīdumu laistīšanas laikā. Ja meklējat daudzfunkcionālu mēslojumu, jums nav jāmeklē tālāk! Tomēr esiet uzmanīgi, jo ne visas tirgū esošās vermicomposta šķirnes ir vienlīdz efektīvas. Pārliecinieties, ka izvēlaties vermicomposta produktus bez mākslīgām piedevām, izvēloties tos no uzticamiem ražotājiem un zīmoliem, tieši tāpat kā tie, kas ir pieejami mūsu dārza veikalā.

Mēs ļoti iesakām Agrecol zīmola vermicompostu, kas ir pieejams dažādos izmēros. Super Forte Biohumus, ar tā līdzsvaroto minerālu saturu, ir lielisks dārzeņiem un vasaras pūkainiem ziediem, piemēram, šūpojošajām petūnijām un pelargonijām. Orhideju entuziastiem Target MAX-STORCZYK (Orchid-Max) vermicomposts ir speciāli izstrādāts šiem izsmalcinātajiem ziediem. Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā arī profesionālu vermicomposta bagātinātu augsni dārzeņiem, garšaugiem un ziediem, nodrošinot lielisku startu visiem jūsu augiem. Mēs jūs aicinām izmantot mūsu konkurences spējīgās cenas un efektīvo piegādi uz mājām. Izklausieties mūsu plašo dabisko organisko mēslojumu klāstu un sāciet baudīt sulīgus, dzīvus augus. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu!