• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Vermikomposts

Vermikomposts vispirms nāk prātā saistībā ar videi draudzīgām, organiskām augu kultūrām. Un pareizi! Vai nejauši precīzi zināt, kāds mēslojums vai augu pārtika slēpjas aiz šī populārā tirdzniecības nosaukuma? Vermikomposts ir šķidrs mēslošanas līdzeklis, ko ražo no sarkano vijolīšu un citu slieku fekālijām. Šī ārkārtīgi vērtīgā organiskā viela ir tīrs humuss, kas satur ne tikai augiem nepieciešamās barības vielas, bet arī noderīgas baktērijas, kas nāk no sarkanās vīgles gremošanas sistēmas. Vermikomposts vienlaikus baro augus un uzlabo augsnes kvalitāti, novēršot augsni no pēkšņām reakcijas izmaiņām, barības vielu līdzsvara traucējumiem un kalsnēšanas.

Šis 100% dabīgais universālais mēslojums mājām, balkonam un dārzam der visiem augiem, neatkarīgi no tā, vai tas ir dekoratīvs, noderīgs vai ēdams. Pretstatā minerālajiem produktiem tas nesatur lielas makroelementu devas, tāpēc jums nevajadzētu uztraukties par augu iespējamu pārmērīgu apaugļošanu vai dedzināšanu. Šeit piedāvātais produkts ir efektīvs, drošs un koncentrēts, tāpēc ārkārtīgi efektīvs. Laistīšanas laikā to visbiežāk izmanto kā ūdens šķīdumu. Vai meklējat mēslojumu, kas būtu piemērots visiem augiem? Izvēlieties šo produktu un vairs nemeklējiet! Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visi tirgū pieejamie vermikomposti būtu vienlīdz efektīvi. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies vermikomposta produktus bez mākslīgām piedevām, iegādājoties produktus no pazīstamiem ražotājiem un zīmoliem. Tāpat kā tiem, kuru mēslojums un augu pārtika ir pieejama mūsu dārza veikalā!

Mēs iesakām pārbaudītā Agrecol zīmola vermikompostu, kas pieejams dažādos izmēros. Super Forte biohumus ar līdzsvarotu minerālvielu saturu ir lieliski piemērots dārzeņu un bagātīgi ziedošu vasaras augu, piemēram, petūniju un ģerāniju, barošanai. Ja jums pieder orhideju kolekcija, no Target izvēlieties vermikompostu MAX-STORCZYK (Orchid-Max). Tas ir īpaši izveidots, lai atbilstu šo skaisto ziedu īpašajām prasībām. Mūsu tiešsaistes dārzu veikals piedāvā profesionālu augsni, kas bagātināta ar vermikompostu dārzeņiem, zaļumiem un ziediem, kas nodrošinās labu sākumu visiem jūsu zaļajiem draugiem. Mēs aicinām jūs izmantot mūsu pieejamās cenas un rentablu piegādi mājās tieši pie jūsu durvīm. Apskatiet mūsu piedāvājumu, izvēlieties no visplašākās tirgū pieejamo dabisko organisko mēslojumu izvēles un sāciet baudīt skaistus, bagātīgi ziedošus augus. Mēs esam tur jums!