• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Vermikompost

Vermikompost on sageli esimene valik keskkonnasõbralikuks ja orgaaniliseks taimede kasvatamiseks - ja selleks on hea põhjus! Kas olete teadlik sellest, mida see populaarne termin täpselt tähendab? Vermikompost on vedelväetis, mis on valmistatud punavetikate ja teiste vihmausside väljaheidetest. See äärmiselt väärtuslik orgaaniline materjal koosneb puhtast huumusest, mis on rikastatud mitte ainult taimede jaoks hädavajalike toitainetega, vaid ka kasulike bakteritega punavetikate seedesüsteemist. Vermikompost toidab taimi ja samal ajal parandab mulda, kaitstes äkiliste pH muutuste, toitainete tasakaalustamatuse ja mulla ammendumise eest.

See 100% looduslik mitmekülgne väetis sobib suurepäraselt kodu, rõdu ja aia jaoks ning sobib nii dekoratiivsete, praktiliste kui ka söödavate taimede jaoks. Erinevalt mineraaltoodetest ei sisalda see suuri koguseid makrotoitaineid, seega pole ohtu taimi üle väetada ega põletada. Pakutav vermicompost on efektiivne, ohutu ja kontsentreeritud, mis teeb sellest väga tõhusa. Tavaliselt kantakse see vee lahuse kujul kastmisel. Kui otsite mitmekülgset väetist, pole vaja kaugemale vaadata! Siiski olge teadlik, et mitte kõik turul olevad vermicompostid pole võrdselt tõhusad. Veenduge, et valite vermicomposti tooted ilma kunstlike lisanditeta, valides need usaldusväärsetelt tootjatelt ja brändidelt, nagu need, mis on saadaval meie aiapoes.

Soovitame väga Agrecoli brändi vermicomposti, mis on saadaval erinevates suurustes. Super Forte Biohumus, tasakaalustatud mineraalsisaldusega, sobib suurepäraselt köögiviljade ja rohkete suvel õitsevate taimede, nagu rippuvate petuuniate ja pelargoonide, toitmiseks. Orhideede huvilistele on Targeti MAX-STORCZYK (Orchid-Max) vermicompost spetsiaalselt välja töötatud nende eksklusiivsete lillede jaoks. Meie veebipood pakub ka professionaalset vermicompostiga rikastatud mulda köögiviljadele, ürtidele ja lilledele, pakkudes suurepärast stardipunkti kõikidele teie taimedele. Kutsuge üles kasutama meie konkurentsivõimelisi hindu ja tõhusat kodukohaletoimetamist. Avastage meie laia valikut looduslikke orgaanilisi väetisi ja hakake nautima lopsakaid ja elujõulisi taimi. Oleme siin, et teid aidata!