• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Vermikompost

Vermikompost tuleb meelde ennekõike koos keskkonnasõbralike orgaaniliste taimekultuuridega. Ja seda õigustatult! Kas juhtute täpselt teadma, milline väetis või taimne toit on selle populaarse kaubanime taga peidus? Vermikompost on vedel väetis, mis on toodetud punaste vingerdajate ja muude vihmausside väljaheidetest. See erakordselt väärtuslik orgaaniline aine on puhas huumus, mis sisaldab lisaks taimedele vajalikke toitaineid ka punase vingerdaja seedesüsteemist pärit kasulikke baktereid. Vermikompost toidab taimi ja parandab samal ajal mulla kvaliteeti, vältides maapinna järske reaktsioonimuutusi, toitainete tasakaalu häireid ja kesistumist.

See 100% looduslik universaalne väetis kodu, rõdu ja aia jaoks sobib kõigile taimedele, olgu dekoratiivsed, kasulikud või söödavad. Vastupidiselt mineraalsetele toodetele ei sisalda see suurtes kogustes makrotoitaineid, mistõttu ei tohiks muretseda oma taimede võimaliku üleväetamise või põletamise pärast. Siin pakutav toode on tõhus, ohutu ja kontsentreeritud, seega erakordselt tõhus. Enamasti kasutatakse seda kastmise ajal vesilahusena. Kas otsite väetist, mis sobiks kõigile taimedele? Valige see toode ja ärge otsige enam! Pange tähele, et mitte kõik turul saadaolevad vermikompostid ei oleks võrdselt tõhusad. Veenduge, et valisite vermikomposti tooted ilma kunstlike lisanditeta, ostes tooteid tuntud tootjatelt ja kaubamärkidelt. Täpselt nagu need, kelle väetisi ja taimseid toite saab meie aiapoest!

Soovitame tõestatud Agrecoli kaubamärgi vermikomposti, mis on saadaval erinevates suurustes. Tasakaalustatud mineraalainete sisaldusega Super Forte biohumus sobib suurepäraselt köögiviljade ja rikkalikult õitsvate suvitaimede, nagu näiteks petuuniate ja kurerehade, toitmiseks. Kui teil on orhideekollektsioon, valige Targetist vermikompost MAX-STORCZYK (Orchid-Max). See on spetsiaalselt loodud nende kaunite lillede erinõuetele vastavaks. Meie aiapood pakub köögiviljade, ürtide ja lillede jaoks professionaalset vermikompostiga rikastatud mulda, mis tagab hea alguse kõigile teie rohelistele sõpradele. Kutsume teid üles kasutama meie taskukohaseid hindu ja tasuvat kojutoomist otse teie ukse taha. Heitke pilk meie pakkumisele, valige kõige laiemate turul leiduvate looduslike orgaaniliste väetiste valikust ja hakake nautima kauneid, rikkalikult õitsevaid taimi. Oleme teie jaoks olemas!