Solucan gübresi

Solucan humusu akla her şeyden önce çevre dostu, organik bitki kültürleri ile birlikte gelir. Ve haklı olarak! Bu popüler ticari adın arkasında ne tür gübre veya bitki besinin saklı olduğunu tam olarak biliyor musunuz? Solucan humusu, kırmızı kurtçukların ve diğer solucanların dışkısından üretilen sıvı bir gübredir. Bu olağanüstü değerli organik madde, sadece bitkiler tarafından ihtiyaç duyulan besinleri değil, aynı zamanda kırmızı kıpır kıpır sindirim sisteminden gelen yararlı bakterileri de içeren saf humustur. Solucan humusu bitkileri besler ve aynı zamanda toprak kalitesini iyileştirir, toprağın ani reaksiyon değişimini, besin dengesini bozmasını ve yetersiz kalmasını engeller.

Ev, balkon ve bahçe için bu% 100 doğal, çok amaçlı gübre süs, kullanışlı veya yenilebilir tüm bitkilere uygundur. Mineral ürünlerin aksine yüksek dozda makro besin içermez, bu nedenle bitkilerinizi aşırı gübreleme veya yakma konusunda endişelenmemelisiniz. Burada sunulan ürün etkili, güvenli ve konsantredir, dolayısıyla son derece verimlidir. Genellikle sulama sırasında su çözeltisi olarak kullanılır. Tüm bitkiler için uygun bir gübre mi arıyorsunuz? Bu ürünü seçin ve başka yere bakmayın! Bununla birlikte, piyasada bulunan her solucan humusunun eşit derecede verimli olmayacağını lütfen unutmayın. Tanınmış üreticilerden ve markalardan ürünler satın alarak herhangi bir suni katkı maddesi içermeyen solucan humusu ürünlerini seçtiğinizden emin olun. Bahçe dükkanımızda gübre ve bitki besinleri bulunanlar gibi!

Çeşitli boyutlarda mevcut olan, kanıtlanmış Agrecol markasından vermikompostu öneriyoruz. Dengeli mineral içeriği ile Super Forte Biohumus, sebzeleri ve arkadan gelen petunyalar ve sardunyalar gibi bol çiçek açan yaz bitkilerini beslemek için mükemmeldir. Bir orkide koleksiyonunuz varsa, Target'tan MAX-STORCZYK (Orchid-Max) solucan humusu seçin. Bu güzel çiçeklerin özel gereksinimlerine uyacak şekilde özel olarak oluşturulmuştur. Çevrimiçi bahçe mağazamız, tüm yeşil arkadaşlarınız için iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayacak sebzeler, bitkiler ve çiçekler için profesyonel vermikompostla zenginleştirilmiş toprak sunar. Sizleri uygun fiyatlarımızdan ve uygun maliyetli eve teslimatımızdan hemen kapınıza kadar yararlanmaya davet ediyoruz. Teklifimize bir göz atın, piyasada bulunan en geniş doğal organik gübre yelpazesinden seçim yapın ve güzel, bol çiçek açan bitkilerin tadını çıkarmaya başlayın. Biz senin için oradayız!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor