• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Vermicompost

Vermicompost prichádza na myseľ predovšetkým v spojení s ekologickými a organickými rastlinnými kultúrami. A oprávnene! Neviete náhodou, aké hnojivo alebo rastlinná potravina sa skrýva za týmto populárnym obchodným menom? Vermicompost je tekuté hnojivo vyrábané z výkalov červených parochní a iných dážďoviek. Táto mimoriadne cenná organická hmota je čistý humus, ktorý obsahuje nielen živiny potrebné pre rastliny, ale aj užitočné baktérie pochádzajúce z tráviaceho systému červeného wigglera. Vermicompost živí rastliny a súčasne zlepšuje kvalitu pôdy, čím zabraňuje zemi pred náhlymi zmenami reakcií, poruchami rovnováhy živín a ochudobňovaním.

Toto 100% prírodné univerzálne hnojivo pre dom, balkón a záhradu vyhovuje všetkým rastlinám, či už okrasným, užitočným alebo jedlým. Na rozdiel od minerálnych produktov neobsahuje veľké dávky makroživín, preto by ste sa nemali obávať možného prehnojenia alebo spálenia rastlín. Produkt, ktorý sa tu ponúka, je efektívny, bezpečný a koncentrovaný, a teda mimoriadne účinný. Najčastejšie sa používa ako vodný roztok počas polievania. Hľadáte hnojivo, ktoré by bolo vhodné pre všetky rastliny? Vyberte si tento produkt a už nemusíte hľadať! Upozorňujeme však, že nie každý vermikompost dostupný na trhu by bol rovnako efektívny. Uistite sa, že ste si vybrali produkty vermikompostu bez akýchkoľvek umelých prísad zakúpením produktov od renomovaných výrobcov a značiek. Rovnako ako tí, ktorých hnojivá a rastlinné potraviny sú dostupné v našom záhradnom obchode!

Odporúčame vermikompost od osvedčenej značky Agrecol, dostupný v rôznych veľkostiach. Super Forte Biohumus s vyváženým obsahom minerálov sa perfektne hodí na kŕmenie zeleniny a hojne kvitnúcich letných rastlín, ako sú napríklad koncové petúnie a muškáty. Ak vlastníte zbierku orchideí, vyberte si vermikompost MAX-STORCZYK (Orchid-Max) od Target. Bol špeciálne zložený tak, aby vyhovoval špecifickým požiadavkám týchto krásnych kvetov. Náš online záhradný obchod ponúka profesionálnu vermikompostom obohatenú pôdu pre zeleninu, bylinky a kvety, ktorá zabezpečí dobrý štart pre všetkých vašich zelených priateľov. Pozývame vás, aby ste využili naše dostupné ceny a nákladovo efektívne doručenie domov až k vašim dverám. Prezrite si našu ponuku, vyberte si z najširšieho výberu prírodných organických hnojív dostupných na trhu a začnite sa tešiť z krásnych, bohato kvitnúcich rastlín. Sme tu pre vás!