• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vermikompostas

Vermicompostas dažnai yra pirmasis pasirinkimas ekologiškam ir organiškam augalų auginimui - ir tai su gera priežastimi! Ar žinote, ką šis populiari terminas reiškia? Vermicompostas yra skystas trąša, pagaminta iš raudonųjų kirminų ir kitų žemės vikšrų išmatų. Šis labai vertingas ekologiškas medžiaga yra grynas humusas, praturtintas ne tik būtinais augalų maistinėmis medžiagomis, bet ir naudingomis bakterijomis iš raudonųjų kirminių virškinimo sistemos. Vermicompostas maitina augalus ir tuo pačiu metu gerina dirvožemio kokybę, apsaugodamas nuo staigių pH pokyčių, maistinių medžiagų disbalanso ir dirvožemio išsekimo.

Ši 100% natūrali, visomis paskirtimis naudojama trąša yra idealus namų, balkono ir sodo naudojimui, tinkama dekoratyvinėms, naudingoms ar valgomoms augalams. Skirtingai nuo mineralinių produktų, jame nėra didelių makroelementų dozių, todėl nėra rizikos per daug tręšti ar sudeginti jūsų augalus. Siūlomas vermicompostas yra veiksmingas, saugus ir koncentruotas, todėl yra labai efektyvus. Jį paprastai taikoma kaip vandens tirpalas laistymo metu. Jei ieškote universalios trąšos, neieškokite toliau! Tačiau atkreipkite dėmesį, kad ne visi rinkoje esantys vermicompostai yra vienodai veiksmingi. Pasirūpinkite pasirinkdami vermicomposto produktus be dirbtinių priedų, pasirenkant tuos iš patikimų gamintojų ir prekės ženklų, tokių kaip tie, kurie yra mūsų sodo prekyboje.

Labai rekomenduojame Agrecol prekės ženklo vermicompostą, turintį įvairių dydžių. Super Forte Biohumus, su subalansuota mineralinių medžiagų sudėtimi, puikiai tinka daržovėms ir gausiam vasaros žydėjimui, tokiam kaip kabinamos petunijos ir pelargonijos. Orchidėjų mylėtojams Target MAX-STORCZYK (Orchid-Max) vermicompostas yra specialiai sukurta šioms puikiosioms gėlėms. Mūsų internetinė sodo parduotuvė taip pat siūlo profesionalią dirvožemį, praturtintą vermicompostu, daržovėms, žolelėms ir gėlėms, suteikiantį puikų pradžios tašką visiems jūsų augalams. Kviesime jus pasinaudoti konkurencingomis kainomis ir efektyviu pristatymu į namus. Išbandykite mūsų platus natūralių organinių trąšų asortimentą ir pradėkite mėgautis gausiais, gyvais augalais. Mes čia, kad jums padėtume!