• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Vermikompostas

Vermikompostas pirmiausia ateina į galvą kartu su ekologiškomis, ekologiškomis augalų kultūromis. Ir teisingai! Ar jūs tiksliai žinote, kokios trąšos ar augalinis maistas slepiasi už šio populiaraus prekės pavadinimo? Vermikompostas yra skystos trąšos, gaminamos iš raudonųjų vikšrų ir kitų sliekų išmatų. Ši išskirtinai vertinga organinė medžiaga yra grynas humusas, kuriame yra ne tik augalams reikalingų maistinių medžiagų, bet ir naudingų bakterijų, gaunamų iš raudonojo wigglerio virškinimo sistemos. Vermikompostas tuo pačiu metu maitina augalus ir gerina dirvožemio kokybę, neleisdamas žemei staigiai pakisti reakcijai, sutrikti maisto medžiagų balansui ir tapti menkam.

Šios 100% natūralios universalios namų, balkonų ir sodo trąšos tinka visiems augalams, tiek dekoratyviniams, tiek naudingiems, tiek valgomiesiems. Priešingai nei mineraliniuose produktuose, jame nėra didelių makroelementų dozių, todėl neturėtumėte jaudintis dėl galimo augalų per daug tręšimo ar deginimo. Čia siūlomas produktas yra efektyvus, saugus ir koncentruotas, todėl išskirtinai efektyvus. Dažniausiai jis naudojamas kaip vandens tirpalas laistymo metu. Ieškote trąšų, kurios tiktų visiems augalams? Pasirinkite šį produktą ir nebežiūrėkite! Tačiau atkreipkite dėmesį, kad ne kiekvienas rinkoje esantis vermikompostas būtų vienodai efektyvus. Įsitikinkite, kad pasirinkote vermikomposto produktus be jokių dirbtinių priedų, įsigydami žinomų gamintojų ir prekės ženklų produktus. Kaip ir tie, kurių trąšų ir augalinio maisto galima įsigyti mūsų sodo parduotuvėje!

Mes rekomenduojame įvairių dydžių vermikompostą iš patikrinto „Agrecol“ prekės ženklo. Subalansuoto mineralinių medžiagų „Super Forte“ biohumusas puikiai tinka daržovėms ir gausiai žydintiems vasaros augalams, tokiems kaip galinės petunijos ir pelargonijos, šerti. Jei turite orchidėjų kolekciją, pasirinkite „Target“ vermikompostą MAX-STORCZYK (Orchid-Max). Jis buvo specialiai sukurtas, kad atitiktų specifinius šių gražių gėlių reikalavimus. Mūsų internetinė sodo parduotuvė siūlo profesionalų daržovių, žolelių ir gėlių dirvožemį, praturtintą vermikompostu, kuris užtikrins gerą pradžią visiems jūsų žaliesiems draugams. Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų prieinamomis kainomis ir ekonomišku pristatymu į namus iki pat jūsų namų. Pažvelkite į mūsų pasiūlymą, išsirinkite iš gausiausio natūralių organinių trąšų, esančių rinkoje, pasirinkimo ir pradėkite džiaugtis gražiais, gausiai žydinčiais augalais. Mes esame tau!