Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Вермікомпост

Вермікомпост приходить на думку в першу чергу в поєднанні з екологічно чистими, органічними культурами рослин. І це правильно! Ви випадково точно знаєте, яке добриво чи рослинна їжа ховається за цією популярною торговою назвою? Вермікомпост - це рідке добриво, яке виробляється з фекаліями червоних пліткарів та інших дощових черв'яків. Ця надзвичайно цінна органічна речовина - це чистий перегній, який містить не тільки поживні речовини, необхідні рослинам, але й корисні бактерії, що надходять із травної системи червоного віглера. Вермікомпост одночасно живить рослини та покращує якість ґрунту, запобігаючи різким змінам реакцій, порушенням балансу поживних речовин та убогістю ґрунту.

Це 100% натуральне універсальне добриво для дому, балкона та саду підходить для всіх рослин, будь то декоративні, корисні чи їстівні. На відміну від мінеральних продуктів, він не містить великих доз макроелементів, отже, вам не слід турбуватися про можливе надмірне удобрення або спалення ваших рослин. Запропонований тут продукт є ефективним, безпечним та концентрованим, отже, надзвичайно ефективним. Найчастіше використовується як водний розчин під час поливу. Шукаєте добриво, яке підходить для всіх рослин? Виберіть цей продукт і не дивіться далі! Однак зауважте, що не кожен вермікомпост, що є на ринку, буде однаково ефективним. Переконайтеся, що ви вибираєте вермікомпостні продукти без будь-яких штучних добавок, купуючи товари відомих виробників та брендів. Так само, як ті, чиї добрива та рослинна їжа є в нашому садовому магазині!

Ми рекомендуємо вермікомпост перевіреної марки Agrecol, доступний у різних розмірах. Біогумус Super Forte зі своїм збалансованим вмістом мінералів ідеально підходить для годівлі овочів та рясно квітучих літніх рослин, таких як петунії та герань. Якщо ви є власником колекції орхідей, виберіть вермікомпост MAX-STORCZYK (Orchid-Max) від Target. Він був спеціально складений, щоб відповідати специфічним вимогам цих прекрасних квітів. Наш інтернет-магазин саду пропонує професійний збагачений вермікомпостом ґрунт для овочів, трав та квітів, який забезпечить хороший фору для всіх ваших зелених друзів. Ми ласкаво запрошуємо Вас скористатися нашими доступними цінами та вигідною доставкою додому прямо до Ваших дверей. Погляньте на нашу пропозицію, виберіть із найширшого вибору природних органічних добрив, доступних на ринку, і почніть насолоджуватися красивими, рясно квітучими рослинами. Ми для вас!

У цій категорії немає товарів