• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Vertikální zahrada

Vertikální zahrada tvořená kvetoucí zdí patří k nejkrásnějším představitelům domu, terasy nebo balkonu. Úspora místa v kombinaci s mimořádnými vizuálními efekty jsou jen dvěma z mnoha výhod této metody pěstování rostlin. Nejlepší nápady pro vertikální zahrady najdete v našem internetovém obchodě. Stačí se podívat na naši nabídku!

Bez ohledu na to, zda máte rádi květináče nebo trávíte volný čas pěstováním jedlých rostlin, budete potřebovat sadu zavěšených květináčů s pohyblivou základnou vozíku. Praktický, lehký a prostorný stojan vám umožní pěstovat rostliny na pěti úrovních! Je vybaven silnými háčky na hrnce a širokými policemi, ideální pro umístění velkých balkonových krabic. Součástí sady jsou také kontejnery z odolného plastu - budete moci úspěšně pěstovat kvetoucí rostliny s koncovými výhonky, hustými bylinkovými chomáčky nebo listovou zeleninou. Tato sada závěsných květináčů je vhodná pro vnitřní i venkovní použití - slunečnímu záření, nízkým teplotám ani dešti to nijak neublíží. Měli byste také zvážit naše další kontejnery, které by mohly být použity při sestavování nezapomenutelné vertikální zahrady.

Vysoká kvalita za dostupnou cenu pro každého - to je krédo našeho internetového obchodu. K vašim dveřím dodáme víceúčelové hrnce a sázecí stroje pro domácí a balkonové použití od renomovaných výrobců. Nastavení vertikální zahrady s námi je snadné. Přesvědčte se sami - laskavě doporučujeme, abyste se dozvěděli více o naší nabídce!