• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Vertikaalne aed

Õitsevast seinast koosnev vertikaalne aed kuulub kõige kaunimatesse kodu-, terrassi- või rõdukaunistustesse, mida on võimalik ette kujutada. Ruumi kokkuhoid koos erakordsete visuaalsete efektidega on vaid kaks selle taimekasvatusviisi paljudest eelistest. Parimad vertikaalsete aedade ideed leiate meie e-poest. Vaadake lihtsalt meie pakkumist!

Sõltumata asjaolust, kui armastate potililli või veedate vaba aega söödavate taimede kasvatamisel, vajate komplekti rippuvaid potte, millel on liikuv käru alus. Praktiline, kerge ja mahukas alus võimaldab teil taimi kasvatada viiel tasandil! See on varustatud pottide ja laiade riiulite tugevate konksudega, mis sobib ideaalselt suurte rõdukastide paigutamiseks. Komplekti kuuluvad ka vastupidavast plastist konteinerid - teil on võimalik õitsevaid taimi edukalt kasvatada koos võrsete, tihedate ravimtaimede või lehtköögiviljadega. See pakutav ripppottide komplekt sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes - päikesevalgus, madal temperatuur ega vihm ei kahjusta seda. Peaksite kaaluma ka meie teisi mahuteid, mida saaks kasutada unustamatu vertikaalse aia püstitamiseks.

Kõigile taskukohase hinnaga kõrge kvaliteet - see on meie veebipoe kreedo. Tarnime tuntud tootjate mitmeotstarbelised potid ja istutusmasinad kodu- ja rõdukasutusse otse teie ukseni. Meiega vertikaalse aia seadistamine on lihtne. Vaadake ise - soovitame teil meie pakkumisega lähemalt tutvuda!