• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Vertikaalne aed

Vertikaalne aed, millesse kuulub elav õitsev sein, on üks kaunimaid kaunistusi, mida võite ette kujutada oma koju, terrassile või rõdule. Mitte ainult ei säästa Vertikaalne aed ruumi, vaid loob ka erakordseid visuaalseid efekte, mis on vaid kaks paljudest selle innovaatilise taimede kasvatamise meetodi eelistest. Leidke parimad ideed Vertikaalsetele aedadele meie veebipoes ja vaadake meie ahvatlevat pakkumist!

Olgu teil armastus potilillede vastu või naudite söödavate taimede kasvatamist vabal ajal, meie riputatavate pottide komplekt koos liikuvat trolley alusega on hädavajalik. See praktiline, kerge ja avar alus võimaldab teil taimi kasvatada viiel tasemel, varustatud on see tugevate konksudega pottide jaoks ja laiade riiulitega, mis mahutavad suurepäraselt suuri rõdukaste. Komplekti kuuluvad ka vastupidavast plastikust konteinerid, mis on mõeldud õitsevate taimede, tihedate ürtide või lehtköögiviljade edukaks kasvatamiseks. See riputatavate pottide komplekt sobib nii sise- kui välistingimustesse – päike, madal temperatuur ega vihm ei tee sellele liiga. Kaaluge ka meie teisi saadaolevaid konteinereid, et luua meeldejääv Vertikaalne aed.

Meie veebipoe põhimõte on pakkuda kõrget kvaliteeti kõigile taskukohase hinnaga. Me toimetame mitmekülgseid potte ja lillekaste tuntud tootjatelt otse teie ukse taha, lihtsustades teie enda Vertikaalse aia loomist. Ärge jätke kasutamata võimalust kogeda meie pakkumiste lihtsust – olete soojalt kutsutud tutvuma meie ainulaadsete toodetega!