• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Zvislá záhrada

Zvislá záhrada pozostávajúca z kvitnúceho múru patrí k najkrajším domovým, terasovým alebo balkónovým dekoráciám, ktoré si možno predstaviť. Úspora miesta v kombinácii s mimoriadnymi vizuálnymi efektmi sú iba dvoma z mnohých výhod tejto metódy pestovania rastlín. Najlepšie nápady pre vertikálne záhrady nájdete v našom internetovom obchode. Stačí sa pozrieť na našu ponuku!

Bez ohľadu na to, či milujete kvetináče alebo trávite voľný čas pestovaním jedlých rastlín, budete potrebovať sadu závesných kvetináčov s pohyblivou základňou vozíka. Praktický, ľahký a priestranný stojan vám umožní pestovať rastliny na piatich úrovniach! Je vybavený silnými háčikmi na hrnce a širokými policami, ideálnymi na umiestnenie veľkých balkónov. Súčasťou súpravy sú aj nádoby z odolného plastu - budete môcť úspešne pestovať kvitnúce rastliny s koncovými výhonkami, hustými bylinkovými trsmi alebo listovou zeleninou. Táto prezentovaná súprava závesných kvetináčov je vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri - slnečnému žiareniu, nízkym teplotám ani dažďu nijako neublíži. Mali by ste zvážiť aj naše ďalšie kontajnery, ktoré by sa mohli použiť pri zostavovaní nezabudnuteľnej vertikálnej záhrady.

Vysoká kvalita za prijateľnú cenu pre všetkých - to je krédo nášho internetového obchodu. K vašim dverám dodáme viacúčelové kvetináče a kvetináče na použitie v domácnosti a na balkón od renomovaných výrobcov. Zostavenie vertikálnej záhrady s nami je jednoduché. Presvedčte sa sami - radi sa dozviete viac o našej ponuke!