• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vertikalus sodas

Vertikalus sodas, įskaitant gyvuojantį, žydinčią sieną, yra vienas gražiausių namų, terasos ar balkono dekoracijų variantų. Ne tik Vertikalus sodas sutaupo vietos, bet ir sukuria neįtikėtinus vizualinius efektus, tai tik du iš daugelio šios inovatyvios augalų auginimo metodo privalumų. Raskite geriausias Vertikalaus sodo idėjas mūsų internetinėje parduotuvėje ir pažiūrėkite mūsų patrauklią pasiūlymą!

Ar jūs mėgstate puodeliuose esančias gėles, ar mėgstate auginti valgomus augalus savo laisvalaikiu, mūsų kabantys puodai su judama vežimėlio baze yra būtini. Ši praktiška, lengva ir erdvi laikiklis leidžia auginti augalus penkiuose lygmenyse, turint stiprius kabliukus puodams ir plačias lentynas, kuriose telpa dideli balkono dėžės. Komplekte taip pat yra patvarūs plastikiniai konteineriai, skirti sėkmingam gėlių, tankių vaistažolių ar lapinių daržovių auginimui. Šis kabantys puodų rinkinys tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke - jis atlaiko saulę, žemas temperatūras ir lietų be jokio pavojaus. Norėdami sukurti neįprastą Vertikalų sodą, apsvarstykite galimybę įtraukti į savo projektą ir kitus mūsų siūlomus konteinerius.

Mūsų internetinė parduotuvė veikia pagal kredo, kad siūlo aukštą kokybę už kiekvienam prieinamą kainą. Mes pristatysime įvairiapusiškus puodus ir sodinimo dėžes iš garsių gamintojų tiesiai į jūsų duris, palengvindami jūsų Vertikalaus sodo kūrimo procesą. Nepaleiskite progos patirti mūsų pasiūlymų paprastumą - šiltai kviečiame sužinoti daugiau apie mūsų unikalius produktus!