• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Vertikalus sodas

Vertikalus sodas, sudarytas iš žydinčios sienos, priklauso gražiausioms įsivaizduojamoms namų, terasos ar balkono dekoracijoms. Vietos taupymas kartu su nepaprastais vaizdiniais efektais yra tik du iš daugelio šio augalų auginimo metodo pranašumų. Geriausias vertikalių sodų idėjas rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Pažvelkite į mūsų pasiūlymą!

Nepaisant to, jei mėgstate vazonines gėles ar laisvalaikį praleidžiate augindami valgomuosius augalus, jums reikės pakabinamų vazonų su kilnojamu vežimėlio pagrindu rinkinio. Praktiškas, lengvas ir talpus stendas leis auginti augalus penkiais lygiais! Jame yra tvirti puodų kabliukai ir plačios lentynos, kurie idealiai tinka didelėms balkonų dėžėms laikyti. Į komplektą taip pat įeina konteineriai, pagaminti iš tvirto plastiko - galėsite sėkmingai auginti žydinčius augalus, turinčius užpakalinius ūglius, tankius žolelių kuokštus ar lapines daržoves juose. Šis pateikiamas pakabinamų puodų rinkinys yra tinkamas naudoti lauke ir lauke - nei saulės spinduliai, nei žema temperatūra, nei lietus nepadarys jokios žalos. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į kitus mūsų konteinerius, kurie galėtų būti naudojami kuriant nepamirštamą vertikalų sodą.

Aukšta kokybė už visiems prieinamą kainą - tai yra mūsų internetinės parduotuvės kredo. Mes pristatysime daugiafunkcinius vazonus ir sodinamąsias medžiagas namams ir balkonams iš garsių gamintojų tiesiai į jūsų duris. Pas mus vertikalų sodą nustatyti nesunku. Pažiūrėkite patys - maloniai kviečiame sužinoti daugiau apie mūsų pasiūlymą!

-10%
46.27 51.41
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
Kabantis sodas - 9 kamerų gėlių kišenė - purpurinė - -10%
46.27 51.41
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
Kabantis sodas - 9 kamerų gėlių kišenė - mėlyna - -10%
46.27 51.41
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
-10%
156.82 174.24
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota