Вертикальний сад

Вертикальний сад, що складається з квітучої стіни, належить до найкрасивіших прикрас будинку, тераси чи балкона. Економія місця в поєднанні з надзвичайними візуальними ефектами - лише два з багатьох активів цього методу вирощування рослин. Найкращі ідеї для вертикальних садів ви знайдете в нашому інтернет-магазині. Просто подивіться на нашу пропозицію!

Незалежно від того, якщо ви любите горшкові квіти або проводите вільний час, вирощуючи їстівні рослини, вам знадобиться набір підвісних горщиків з рухомою основою візка. Практична, легка і містка підставка дозволить вам вирощувати рослини на п’яти рівнях! Він оснащений міцними гачками для горщиків і широкими полицями, ідеально підходить для розміщення великих балконних ящиків. Контейнери, виготовлені з міцного пластику, також входять до набору - ви зможете успішно вирощувати квітучі рослини з підводними пагонами, густими трав’яними пучками або листяними овочами в них. Цей представлений набір підвісних горщиків підходить для внутрішнього та зовнішнього використання - ні сонячне світло, ні низька температура, ні дощ не принесуть шкоди. Ви також повинні розглянути інші наші контейнери, які можна було б використати при створенні незабутнього вертикального саду.

Висока якість за доступною для всіх ціною - це кредо нашого інтернет-магазину. Ми доставимо багатоцільові горщики та саджалки для домашнього та балконного використання від відомих виробників прямо до ваших дверей. Встановити вертикальний сад у нас легко. Побачте самі - ми радимо вам дізнатися більше про нашу пропозицію!

У цій категорії немає товарів