Dikey bahçe

Çiçekli bir duvardan oluşan dikey bir bahçe, hayal edilebilecek en güzel ev, teras veya balkon dekorasyonlarına aittir. Yerden tasarruf, olağanüstü görsel efektlerle birleştirildiğinde, bu bitki yetiştirme yönteminin birçok varlığından sadece ikisidir. Dikey bahçeler için en iyi fikirleri online mağazamızda bulabilirsiniz. Teklifimize bir göz atın!

Gerçeğe bakılmaksızın, saksı çiçeklerini seviyorsanız veya yenilebilir bitkileri yetiştirmek için serbest zaman geçiriyorsanız, hareketli bir araba tabanına sahip bir dizi asılı tencereye ihtiyacınız olacaktır. Pratik, hafif ve kapasitif stand, bitkileri beş seviyede büyütmenize izin verecektir! Büyük balkon kutularını barındırmak için ideal olan tencere ve geniş raflar için güçlü kancalarla donatılmıştır. Dayanıklı plastikten yapılmış kaplar da sete dahildir - sondaki sürgünler, yoğun bitki tutamları veya yaprak sebzeleri ile çiçekli bitkileri başarıyla yetiştirebileceksiniz. Sunulan asılı tencere seti, iç ve dış mekan kullanımı için uygundur - ne güneş ışığı, ne de düşük sıcaklıklar veya yağmur buna zarar vermez. Unutulmaz bir dikey bahçe kurmak için kullanılabilecek diğer konteynerlerimizi de göz önünde bulundurmalısınız.

Herkes için uygun fiyata yüksek kalite - bu online mağazamızın kredisidir. Ev ve balkon kullanımı için ünlü üreticilerden kapınıza kadar çok amaçlı tencere ve ekiciler teslim edeceğiz. Bizimle dikey bir bahçe kurmak kolaydır. Kendiniz görün - teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinmenizi öneririz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor