• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

hrable

Chceli by ste si kúpiť hrable bez výdavkov na šťastie? Niektoré si môžete objednať v našom obchode s dostupným doručením domov. Ponúkame široký výber rôznych typov hrablíc: široké pre väčšie oblasti, ako aj malé ručné náradie pre presnú prácu na hraniciach. Všetky naše výrobky tohto druhu sú uvedené nižšie!

Ak hľadáte zhŕňač na zem a vyčistíte ho od kameňov, vetvičiek a iného odpadu, investujte do 18-hrotového oceľového hrable s kauciou a 130 cm dlhým dreveným hriadeľom (k dispozícii je aj model s 16 hrotmi). , Jeho široká hlava zaisťuje rýchlu akciu a dlhý pracovný rozsah hriadeľa. Robustný 10-hrotový zhŕňač so 120 cm dlhým dreveným hriadeľom je náš návrh na menšie hranice, postele a chodníky. Nájdete tu tiež kvalitné obracače listov. Už nemusíte hľadať zhadzovaciu hlavicu Small 43-cm ERGO od firmy CELLFAST, ale jednoducho si ju tu objednajte v našom obchode. Ak dávate prednosť náradiu na všeobecné použitie, zakúpte univerzálny kovový zhŕňač ERGO s dĺžkou 37 cm od firmy CELLFAST, vhodný na čistenie trávnikov a vyhladzovanie pôdy na hraniciach. Nezabudnite na menšie ručné náradie, ktoré vám umožní udržiavať poriadok na kvetinových záhonoch av balkónach. Malý 8-hrotový zhŕňač na rukoväti 60 cm je ľahký nástroj, ktorý je ideálny na prácu na hraniciach husto vysadených trvalými rastlinami, zatiaľ čo motyka / hladička 2-v1 sa ukázala ako absolútne nevyhnutná na pestovanie nových rastlín a hlboké odstraňovanie buriny. dosiahnuť korene. Máme k dispozícii mnoho vynikajúcich a funkčných záhradných nástrojov - stačí sa pozrieť na obrázky!

Hrable ponúkame v rôznych veľkostiach, s alebo bez kľučiek - za konkurencieschopné ceny a za prijateľné dodanie k vašim dverám. Neváhajte, využite výhody nášho komplexného balíka a užite si pohodlné nakupovanie online bez čakania v radoch, prenášania ťažkých nákladov a preplatku. Máme všetko, čo vaša záhrada potrebuje. Vyskúšajte nás!