• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Grābekļi

Vai vēlaties iegādāties grabus, netērējot lielas naudas summas? Jūs varat viegli pasūtīt tos mūsu tiešsaistes veikalā, kas piedāvā pieejamu piegādi mājās. Mums ir plašs dažādu grabu veidu klāsts: no lieliem, ideāliem lielām platībām, līdz mazākiem rokas rīkiem, kas ir perfekti precīzam darbam pie malām. Iepazīstieties ar visiem mūsu grabu variantiem, kas ir uzskaitīti zemāk!

Ja jūsu mērķis ir izlīdzināt zemi un notīrīt to no akmeņiem, zariem un citiem atkritumiem, apsveriet mūsu 18 zobu tērauda grabu ar izturīgu bīdītāju un 130 cm garu koka kātu (pieejams arī 16 zobu modelis). Tā plats galvas daļa nodrošina efektīvu darbu, un garais kāts piedāvā plašu darbības rādiusu. Mazākām vietām, piemēram, malām, dobumiem un takām, mūsu smagais 10 zobu grabulis ar 120 cm garu koka kātu ir lieliska izvēle. Atklājiet arī augstas kvalitātes lapu grabus mūsu klāstā. Piemēram, kompakto 43 cm ERGO lapu grabu galvu no CELLFAST varat iegādāties tieši šeit mūsu veikalā. Ja vēlaties universālu rīku, izvēlieties universālo 37 cm ERGO metāla grabu no CELLFAST, kas ir piemērots gan zāliena kopšanai, gan augsnes izlīdzināšanai pie malām. Neaizmirstiet arī mūsu mazākos rokas rīkus, kas ir nepieciešami ziedu dobju un balkonu kastīšu uzturēšanai. Vieglais 8 zobu grabulis ar 60 cm garu rokturi ir ideāls darbam blīvi stādītās malās, kamēr arkls/lāpsta 2 vienā ir nepieciešama jaunu augu stādīšanai un dziļi iesakņojušos nezāļu izraušanai. Mūsu kolekcijā ir daudz vairāk lielisku un funkcionalu dārzkopības rīku - vienkārši pārlūkojiet bildes!

Mēs piedāvājam dažādu izmēru grabus, ar vai bez rokturiem, visi par konkurētspējīgām cenām un ar izdevīgu piegādi tieši jūsu mājās. Nevilcinieties - izmantojiet mūsu plašo piedāvājumu un izbaudiet tiešsaistes iepirkšanās ērtības bez rindām, smagu kravu nēsāšanas vai pārmaksāšanas. Jūsu dārzs pelnījis to labāko, un mums ir viss nepieciešamais. Apmeklējiet mūs tagad!