Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Граблі

Ви хотіли б придбати граблі, не витрачаючи багатства? Ви можете замовити їх у нашому магазині за доступною доставкою додому. Ми пропонуємо широкий вибір різних типів граблів: широкі для більшої площі, а також невеликі ручні інструменти для точної роботи на бордюрах. Всі наші товари такого роду перераховані нижче!

Якщо ви шукаєте граблі, щоб вирівняти грунт і очистити її від каменів, гілочок та інших підстилок, вкладіть гроші в 18-ти зубчасті сталеві граблі з порукою та дерев’яним валом довжиною 130 см (також доступна модель 16-ти зубців) . Його широка головка забезпечує швидку дію, а довгий вал - довгий діапазон роботи. Важкий 10-зубчастий граблі з дерев’яним валом завдовжки 120 см - наша пропозиція щодо менших бордюрів, ліжок і доріжок. Тут ви також знайдете високоякісні листові граблі. Не дивіться більше на Малу 43-сантиметрову крилочку ERGO від CELLFAST, а просто замовте її тут у нашому магазині. Якщо ви віддаєте перевагу інструментам загального призначення, придбайте універсальну 37-сантиметрову металеву граблі ERGO від CELLFAST, яка підходить як для прибирання газонів, так і для згладжування ґрунту на бордюрах. Не забувайте про менші ручні інструменти, які дозволять вам підтримувати порядок на клумбах і в балконних ящиках. Невеликі 8-зубчасті граблі на 60-сантиметровій ручці - це легкий інструмент, який ідеально підходить для роботи на бордюрах, густо посаджених багаторічними рослинами, тоді як мотика / кельма 2-в1 виявляється абсолютно необхідною для посадки нових рослин і глибокого видалення бур'янів. сягає коріння. У нас є ще багато чудових та функціональних інструментів для садівництва - просто погляньте на зображення!

Ми пропонуємо граблі різних розмірів, з ручками або без них - за конкурентними цінами та за доступною доставкою до вашої двері. Не соромтеся, скористайтеся нашим комплексним пакетом та насолоджуйтесь зручним онлайн-магазином, не чекаючи черг, перевозячи великі вантажі та переплачуючи. У нас є все, що потрібно вашому саду. Перевірте нас!