• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Rehad

Kas soovite osta rehasid ilma varandust kulutamata? Saate neid hõlpsasti tellida meie veebipoest, mis pakub taskukohast kojuvedu. Meil on lai valik rehatüüpe: suured, ideaalsed suurtele aladele, kuni väiksemate käsitööriistadeni, mis on täiuslikud täppistöödeks äärtes. Tutvuge kõigi meie rehavalikutega allpool!

Kui teie eesmärk on maapinda siluda ja puhastada kividest, oksadest ja muust prahtist, kaaluge meie 18-hambulist terasest reha, millel on vastupidav sang ja 130 cm pikkune puidust vars (saadaval on ka 16-hambuline mudel). Selle lai pea võimaldab tõhusat tööd ja pikk vars ulatuslikku haardeulatust. Väiksematele aladele nagu ääred, peenrad ja rajad sobib suurepäraselt meie raske 10-hambuline reha 120 cm pikkuse puidust varrega. Avastage ka meie valikus kvaliteetsed leherehad. Näiteks kompaktne 43 cm CELLFASTi ERGO lehereha pea on saadaval just siin teie mugavuse huvides. Kui vajate mitmekülgset tööriista, valige CELLFASTi universaalne 37 cm ERGO metallrehk, mis sobib nii muru hooldamiseks kui ka mulla silumiseks äärtes. Ärge unustage meie väiksemaid käsiriistu, mis on hädavajalikud lillepeenarde ja rõdukastide hooldamiseks. Kerge 8-hambuline reha 60 cm pikkuse varrega on ideaalne tööriist tihedalt istutatud äärte töötlemiseks, samas kui kaks ühes labidas/kõblas on asendamatu uute taimede istutamisel ja sügavalt juurdunud umbrohu eemaldamisel. Meie kollektsioonis on palju rohkem suurepäraseid ja funktsionaalseid aiatööriistu - lihtsalt sirvige pilte!

Pakume rehasid erinevates suurustes, käepidemetega või ilma, kõik konkurentsivõimeliste hindadega ja soodsa kohaletoimetamisega otse teie ukse juurde. Ärge oodake enam - kasutage ära meie ulatuslikku pakkumist ja nautige veebipoest ostmise mugavust ilma järjekordade, raskuste tõstmise ja ülemaksmise vaevata. Teie aed väärib parimat ja meil on kõik olemas. Külastage meid kohe!