Kombine

Bir servet harcamadan tırmık almak ister misiniz? Mağazamızda uygun fiyatlı eve teslim ile sipariş verebilirsiniz. Çeşitli tırmık türleri sunuyoruz: daha geniş alanlar için geniş olanlar ve sınırlarda hassas çalışma için küçük el aletleri. Bu tür tüm ürünlerimiz aşağıda listelenmiştir!

Zemine bile bir tırmık arıyorsanız ve taş, dal ve diğer çöpleri temizliyorsanız, bir kefalet ve 130 cm uzunluğunda ahşap şaftlı 18 çatal çelik tırmıklara yatırım yapın (16-çatal modeli de mevcuttur) . Geniş kafası hızlı hareket ve uzun şaft - uzun çalışma aralığı sağlar. 120 cm uzunluğunda ahşap şaftlı ağır hizmet tipi 10 tırmık tırmığı, daha küçük sınırlar, yataklar ve yollar için teklifimizdir. Burada yüksek kaliteli yaprak tırmıkları da bulacaksınız. CELLFAST'ın 43 cm'lik Küçük ERGO yaprak tırmığı için daha fazla aramanıza gerek yok, ama sadece mağazamızda sipariş edin. Genel amaçlı aletleri tercih ederseniz, hem çimleri toplamak hem de sınırlardaki toprağı yumuşatmak için uygun olan evrensel 37 cm ERGO metal tırmığı CELLFAST'tan satın alın. Çiçek tarhlarında ve balkon kutularında düzeni sürdürmenizi sağlayacak daha küçük el aletlerini unutmayın. 60 cm'lik sap üzerindeki küçük 8-çatal tırmık, çok yıllık bitkilerle yoğun şekilde dikilmiş sınırlar üzerinde çalışmak için ideal olan hafif bir araçtır, çapa / mala 2-in1 yeni bitkilerin ekilmesi ve yabani otların derinlemesine çıkarılması için kesinlikle gerekli olduğunu kanıtlar. köklere ulaşma. Çok daha mükemmel ve fonksiyonel bahçe aletlerine sahibiz - sadece resimlere bir göz atın!

Çeşitli ebatlarda, kulplu veya kulpsuz - rekabetçi fiyatlarla ve kapınıza uygun teslimatla tırmıklar sunuyoruz. Tereddüt etmeyin, kapsamlı paketimizden yararlanın ve kuyruklarda beklemeden, ağır yük taşımadan ve fazla ödemeden uygun çevrimiçi alışverişin tadını çıkarın. Bahçenizin ihtiyacı olan her şeye sahibiz. Bizi kontrol et!