• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Grėbliai

Ar norite įsigyti grėblius, neišleisdami turtų? Jus galite lengvai užsisakyti juos iš mūsų internetinės parduotuvės, kuri siūlo prieinamą pristatymą į namus. Mes turime platų įvairių tipų grėblių pasirinkimą: nuo didelių, tinkamų dideliems plotams, iki mažesnių rankinių įrankių, puikiai tiksiančių tiksliam darbui prie kraštų. Naršykite visus mūsų grėblių variantus, išvardytus žemiau!

Jei jūsų tikslas yra išlyginti žemę ir išvalyti ją nuo akmenų, šakelių ir kitų šiukšlių, apsvarstykite mūsų 18 dantų plieninį grėblį su tvirtu jungiamuoju lanku ir 130 cm ilgio medine rankena (taip pat yra modelis su 16 dantų). Jo plati galva užtikrina efektyvų darbą, o ilga rankena - didelį pasiekiamumą. Mažesnėms vietoms, kaip kraštams, gėlynams ir takams, mūsų sunkioji 10 dantų grėblė su 120 cm ilgio medine rankena yra puikus pasirinkimas. Taip pat mūsų asortimente rasite aukščiausios kokybės lapų grėblius. Pavyzdžiui, kompaktišką 43 cm ERGO lapų grėblio galvutę iš CELLFAST galite įsigyti čia pat mūsų parduotuvėje. Jei reikia universalios įrangos, rinkitės 37 cm ERGO metalinį grėblį iš CELLFAST, tinkantį tiek vejos priežiūrai, tiek dirvos lyginimui prie kraštų. Nepraleiskite ir mūsų mažesnių rankinių įrankių, būtinų priežiūrai gėlynuose ir balkonų dėžėse. Lengva 8 dantų grėblė su 60 cm rankena yra idealus įrankis dirbant tankiai apsodintuose kraštuose, o kastuvės/šakės 2 viename yra būtinos naujoms augalams sodinti ir gilių šaknų piktžolėms šalinti. Mūsų kolekcijoje yra daug daugiau puikių ir funkcionalių sodininkystės įrankių - tiesiog peržiūrėkite nuotraukas!

Mes siūlome įvairių dydžių grėblius, su arba be rankenų, visus už konkurencingas kainas ir su nebrangiu pristatymu tiesiai į jūsų namus. Nelaukite - pasinaudokite mūsų išsamiu pasiūlymu ir mėgaukitės internetinio pirkimo patogumu be eilių, sunkių krovinių nešimo ar per didelio mokėjimo. Jūsų sodas nusipelno geriausio, o mes turime viską. Aplankykite mus dabar!