• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Velenai ir rankenos

Įvairių sodo įrankių velenai ir rankenos gali žymiai palengvinti darbą, jei jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir tinkamai profiliuoti. Peržiūrėkite pasiūlymą, kurį mes jums paruošėme - mūsų sodo parduotuvėje už prieinamą kainą siūlomi lengvi mediniai ir tvirti aliuminio velenai ir rankenėlės, skirtos kastuvams, kastuvams, kapliams ir grėbliams.

Prieš pasirinkdami rankeną ar veleną, patikrinkite įrankio darbinės galvos skersmenį. Tarp daugelio kitų tokio tipo gaminių siūlome 140 cm ilgio tiesų medinį veleną 23 mm įrankiams, 100 cm ilgio tiesų medinį veleną 38 mm įrankiams, taip pat įvairių modelių 28 mm įrankiams, 100 - 150 cm ilgio. Dėl čia siūlomo plataus pasirinkimo galėsite greitai rasti veleną, kuris idealiai tinka jūsų ūgiui, užtikrina patogų darbą ir apsaugo jus nuo nugaros skausmų net ir po ilgų darbo valandų. Jei ieškote kastuvo ar kastuvo veleno, išbandykite 110 cm ilgio tiesų medinį įrankio veleną su DY rankena arba 100 cm ilgio medinį kastuvo veleną su T formos rankena. Naujoviškos, gerai suprojektuotos „Fiskars“ rankenos ir velenai, įskaitant turinčius „QuikFit“ sistemą, leidžiančią lengvai prie jų prisegti įvairias galvutes, taip pat sulaukia didelio populiarumo tarp mūsų klientų. Trumpa 0,3 m ilgio „QuikFit“ rankena, 0,85 m vidutinio ilgio „QuikFit“ rankena ir ilgas 1,56 m ilgio „QuikFit“ velenas yra mūsų rankose. Galite naudoti juos su šiam gaminių asortimentui priklausančiais kapliais, kultivatoriais, šakėmis ir kitais įrankiais. Keičiami velenai ir rankenos leidžia sutaupyti vietos ir pinigų - išbandykite juos šį sezoną!

Maloniai kviečiame jus į ekskursiją su 100% pasitenkinimo garantija. Užsisakykite tvirtus, patvarius velenus ir rankenas, pagamintus iš aukščiausios kokybės medžiagų, tiekdami namo. Apsipirk protingai: greitai, patogiai ir nepermokėdami. Tai turi prasmę ir atneša pelną!