• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Velenai ir rankenos

Vamzdeliai ir rankenos įvairiems sodo įrankiams gali ženkliai palengvinti darbą, jei jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir tinkamai suprojektuoti. Patikrinkite pasiūlymą, kurį esame jums parengę - mūsų sodo parduotuvė siūlo lengvus medinius ir tvirtus aliuminio vamzdelius bei rankenas kastuvams, lopoms, kabančioms ir šakėms prie prieinamų kainų.

Prieš pasirinkdami rankeną ar vamzdelį, patikrinkite savo įrankio darbo galvos skersmenį. Tarp daugelio kitų tokių produktų mes siūlome 140 cm ilgio tiesų medinį vamzdelį 23 mm įrankiams, 100 cm ilgio tiesų medinį vamzdelį 38 mm įrankiams, taip pat įvairius modelius 28 mm įrankiams, nuo 100 iki 150 cm ilgio. Dėl mūsų didelio pasirinkimo greitai rasite vamzdelį, kuris puikiai tinka jūsų ūgiui, užtikrins patogų darbą ir apsaugos nuo nugaros skausmo net po ilgų darbo valandų. Jei jums reikia rankenos kastuvui ar lopai, išbandykite 110 cm ilgio tiesią medinę įrankių rankeną su DY rankena arba 100 cm ilgio lopos medinę rankeną su T formos rankena. Mūsų inovatyvios ir gerai suprojektuotos Fiskars rankenos ir vamzdeliai, įskaitant tuos su QuikFit sistema, leidžiančia lengvai prijungti įvairias galvas, taip pat yra labai populiari mūsų klientų tarpe. Turime sandėlyje trumpą 0,3 m ilgio QuikFit rankeną, vidutinio ilgio 0,85 m ilgio QuikFit rankeną ir ilgą 1,56 m ilgio QuikFit vamzdelį, visi jie yra pasiruošę pirkimui mūsų parduotuvėje. Jūs galite juos naudoti su kabančiomis, kultivatoriais, šakėmis ir kitais įrankiais, priklausančiais šiai prekių grupei. Keičiamos vamzdeliai ir rankenos sutaupo ne tik saugojimo vietą, bet ir pinigus - išbandykite juos šį sezoną!

Mes nuoširdžiai kviečiame jus į apsipirkimo kelionę su 100% pasitenkinimo garantija. Užsakykite tvirtus ir ilgaamžius vamzdelius bei rankenas iš aukštos kokybės medžiagų su pristatymu namo. Apsipirkite protingai: greitai, patogiai ir be perteklių mokėjimo. Tai turi prasmę ir atneša pelną!