Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Вали і ручки

Вали та ручки для різних садово-городніх інструментів можуть істотно полегшити роботу, за умови, що вони виготовлені з високоякісних матеріалів і правильно профільовані. Ознайомтеся з пропозицією, яку ми підготували для вас - наш садовий магазин пропонує легкі дерев’яні та міцні алюмінієві вали та ручки для лопат, лопат, мотики та граблі за доступними цінами.

Перевірте діаметр робочої головки вашого інструменту, перш ніж вибрати для нього рукоятку або вал. Ми пропонуємо, серед багатьох інших подібних товарів, прямий дерев'яний вал довжиною 140 см для 23-мм інструменту, прямий дерев'яний вал довжиною 100 см для інструментів 38 мм, а також різні моделі для 28-мм інструменту, 100-150 см завдовжки. Завдяки широкому вибору, запропонованому тут, ви зможете швидко знайти вал, який ідеально відповідає вашому зросту, забезпечує комфортну роботу та захищає вас від болю в спині навіть після довгих годин роботи. Якщо ви шукаєте вал для лопати або лопати, спробуйте прямий дерев'яний вал довжиною 110 см з ручкою DY або 100-сантиметровий дерев’яний вал лопати з Т-подібною ручкою. Інноваційні, добре розроблені ручки та вали Fiskars, у тому числі із системою QuikFit, яка дозволяє легко кріпити до них різні головки, також користуються великою популярністю серед наших клієнтів. Коротка ручка QuikFit завдовжки 0,3 м, ручка QuikFit середньої довжини 0,85 м та довгий 1,56-метровий вал QuikFit доступні в нашому магазині. Ви можете використовувати їх з мотиками, культиваторами, виделками та іншими інструментами, що належать до цього асортименту. Обмінні вали та ручки дозволять економити місце для зберігання та гроші - спробуйте їх у цьому сезоні!

Запрошуємо вас до шопінгу, гарантуючи 100% задоволення. Замовте міцні, міцні вали та ручки, виготовлені з високоякісних матеріалів, з доставкою додому. Купуйте розумно: швидко, зручно та без переплати. Це має сенс і приносить прибуток!