• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Vārpstas un rokturi

Ročas un rokturi dažādiem dārza instrumentiem var ievērojami atvieglot darbu, ja tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un pareizi izstrādāti. Izpētiet piedāvājumu, ko esam sagatavojuši jums - mūsu dārza veikals piedāvā vieglas koka un izturīgas alumīnija rokas un rokturus slāpēm, lāpām, kultām un slaucēm par pieejamām cenām.

Pirms izvēlaties rokturi vai roku, pārbaudiet savas instrumenta darba galvas diametru. Mūsu daudzu citu produktu starpā mēs piedāvājam 140 cm garu taisnu koka rokturi 23 mm instrumentiem, 100 cm garu taisnu koka rokturi 38 mm instrumentiem, kā arī dažādus modeļus 28 mm instrumentiem, ar garumiem no 100 līdz 150 cm. Pateicoties mūsu plašajam izvēli, jūs ātri atradīsiet rokturi, kas ideāli piemēroti jūsu augstumam, nodrošina ērtu darbību un pasargā no mugurkaula sāpēm pat pēc ilgām darba stundām. Ja jums nepieciešams rokturis slāpei vai lāpei, izvēlieties 110 cm garu taisnu koka instrumenta rokturi ar DY rokturi vai 100 cm garu lāpes koka rokturi ar T formas rokturi. Mūsu inovatīvie un labi izstrādātie Fiskars rokturi un rokturi, ieskaitot tos ar QuikFit sistēmu, kas ļauj viegli pieslēgt dažādas galvas, ir arī ļoti populāri mūsu klientu vidū. Mums noliktavā ir īss 0,3 m garš QuikFit rokturis, vidēja garuma 0,85 m garš QuikFit rokturis un garš 1,56 m garš QuikFit rokturis, visi ir gatavi pirkšanai mūsu veikalā. Jūs tos varat izmantot kopā ar kultām, kultivatoriem, dakšām un citiem instrumentiem šajā produktu grupā. Maināmie rokturi un rokturi ne tikai ietaupo uzglabāšanas vietu, bet arī naudu - izmēģiniet tos šajā sezonā!

Mēs jūs silti aicinām uz iepirkšanās piedzīvojumu ar 100% apmierinātības garantiju. Pasūtiet izturīgus, ilgmūžīgus rokturus un rokturus, izgatavotus no augstas kvalitātes materiāliem, ar piegādi uz mājām. Iepērcieties gudri: ātri, ērti un bez pārmaksas. Šāda pieeja ir saprātīga un nes peļņu!