• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Vārpstas un rokturi

Dažādu dārzniecības instrumentu vārpstas un rokturi var ievērojami atvieglot darbu, ja tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un ir pareizi profilēti. Iepazīstieties ar jums piedāvāto piedāvājumu - mūsu dārza veikals par pieņemamām cenām piedāvā vieglas koka un izturīgas alumīnija vārpstas un rokturus lāpstiņām, lāpām, kapļiem un grābekļiem.

Pirms tam izvēlēties rokturi vai vārpstu, pārbaudiet sava instrumenta darba galvas diametru. Starp daudziem citiem šāda veida izstrādājumiem mēs piedāvājam 140 cm garu taisnu koka kātu 23 mm darbarīkiem, 100 cm garu taisnu koka kātu 38 mm instrumentiem, kā arī dažādus modeļus 28 mm instrumentiem, 100 līdz 150 cm garš. Pateicoties plašajai šeit piedāvātajai izvēlei, jūs varēsit ātri atrast vārpstu, kas ideāli atbilst jūsu augumam, nodrošina ērtu darbību un aizsargā jūs no muguras sāpēm pat pēc ilgām darba stundām. Ja meklējat lāpstu vai lāpstu, izmēģiniet 110 cm garu Taisnu koka darbarīku ar DY rokturi vai 100 cm garu Lāpstiņas koka vārpstu ar T formas rokturi. Novatoriski, labi izstrādāti Fiskars rokturi un vārpstas, ieskaitot tos, kuriem ir QuikFit sistēma, kas ļauj tiem viegli piestiprināt dažādas galvas, arī bauda lielu popularitāti mūsu klientu vidū. Īss 0,3 m garais QuikFit rokturis, 0,85 m vidējais garais QuikFit rokturis un garā 1,56 m QuikFit ass ir pieejami mūsu veikalā ar rokām. Jūs varat tos izmantot ar kapļiem, kultivatoriem, dakšām un citiem instrumentiem, kas pieder pie šī produktu klāsta. Apmaināmas vārpstas un rokturi ļauj ietaupīt vietu un naudu - izmēģiniet tos šajā sezonā!

Mēs laipni aicinām jūs iepirkšanās ekskursijā ar 100% apmierinātības garantiju. Pasūtiet izturīgas, izturīgas vārpstas un rokturus, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, ar piegādi mājās. Iepērcies gudri: ātri, ērti un nepārmaksājot. Tas ir jēga un nes peļņu!