• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Võllid ja käepidemed

Erinevate aiatööriistade võllid ja käepidemed võivad tööd oluliselt hõlbustada, kui need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja korralikult profileeritud. Tutvuge pakkumisega, mille oleme teile ette valmistanud - meie aiakauplus pakub taskukohase hinnaga kergeid puidust ja tugevaid alumiiniumvõlli ning labidate, kühvlite, käbide ja rehade käepidemeid.

Enne selle jaoks käepideme või võlli valimist kontrollige oma tööriista töötava pea läbimõõtu. Pakume paljude teiste sedalaadi toodete hulgas 140-cm pikkust sirget puidust võlli 23-mm tööriistadele, 100 cm pikkust sirget puidust võlli 38-mm tööriistadele, aga ka erinevaid mudeleid 28-mm tööriistadele, 100–150 cm pikk. Tänu siin pakutavale laiale valikule saate kiiresti leida võlli, mis sobib ideaalselt teie kõrgusega, tagab mugava töö ja kaitseb teid seljavalude eest ka pärast pikki töötunde. Kui otsite labida või labida jaoks võlli, proovige DY-käepidemega 110 cm pikkust sirget puidust tööriistavõlli või T-kujulise käepidemega 100 cm pikkust Shovel puidust võlli. Uuenduslikud ja läbimõeldud Fiskarsi käepidemed ja võllid, sealhulgas need, millel on QuikFiti süsteem, mis võimaldab teil hõlpsasti mitmesuguseid päid nende külge kinnitada, on meie klientide seas samuti suure populaarsusega. Lühike 0,3 m pikk QuikFiti käepide, 0,85 m keskmise pikkusega QuikFiti käepide ja pikk 1,56 m pikkune QuikFiti käepide on kõik meie kaupluses käsitsi saadaval. Saate neid kasutada selle tootevalikusse kuuluvate kapjade, kultivaatorite, kahvlite ja muude tööriistadega. Vahetatavad võllid ja käepidemed võimaldavad säästa ruumi ja raha - proovige neid sel hooajal!

Kutsume teid 100% rahulolugarantiiga ostureisile. Tellige koju kvaliteetsetest materjalidest valmistatud vastupidavad, vastupidavad võllid ja käepidemed. Ostke nutikalt: kiiresti, mugavalt ja ilma üle maksmata. See on mõistlik ja toob kasumit!