• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Võllid ja käepidemed

Vardad ja käepidemed erinevatele aiandustööriistadele võivad oluliselt lihtsustada teie tööd, eeldusel et need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja korralikult kavandatud. Tutvuge valikuga, mille oleme teile ette valmistanud - meie aiapood pakub taskukohase hinnaga kergeid puidust ja tugevaid alumiiniumist vardaid ja käepidemeid labidatele, lükatavatele lükkuritele, rehadele ja rehadele.

Enne käepideme või varda valimist kontrollige oma tööriista tööpea läbimõõtu. Pakume paljude teiste toodete hulgas 140 cm pikkust sirget puidust vart 23 mm tööriistadele, 100 cm pikkust sirget puidust vart 38 mm tööriistadele ning erinevaid mudeleid 28 mm tööriistadele pikkusega 100 kuni 150 cm. Tänu meie laiale valikule leiate kiiresti varda, mis sobib ideaalselt teie pikkusega, tagab mugava kasutamise ja kaitseb teid seljavalu eest ka pärast pikki töötunde. Kui vajate lükatava lükkuri või labida jaoks vart, proovige 110 cm pikkust sirget puidust tööriistavart DY-käepidemega või 100 cm pikkust sirget puidust lükatavat vart T-kujulise käepidemega. Meie innovaatilised ja hästi kavandatud Fiskarsi käepidemed ja vardad, sealhulgas need, millel on QuikFit süsteem, mis võimaldab erinevate peade hõlpsat kinnitamist, on samuti meie klientide seas väga populaarsed. Meil on poes saadaval lühike 0,3 m pikkune QuikFit käepide, keskmise pikkusega 0,85 m pikkune QuikFit käepide ja pikk 1,56 m pikkune QuikFit vard. Neid saate kasutada ka raketite, kultivaatorite, kahvlite ja teiste selles tootekategoorias olevate tööriistadega. Vahetatavad vardad ja käepidemed säästavad mitte ainult ladustamiskohta, vaid ka raha - proovige neid sel hooajal!

Kutsume teid südamest 100% rahulolugarantiiga ostlemisavastusele. Tellige vastupidavad ja kvaliteetsetest materjalidest valmistatud vardad ja käepidemed koju kohaletoimetamisega. Tehke nutikaid oste: kiiresti, mugavalt ja ilma ülepakkumiseta. See lähenemine on mõistlik ja toob kasu!