• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Hriadele a rukoväte

Hriadele a rukoväte pre rôzne záhradné náradie môžu významne uľahčiť prácu za predpokladu, že boli vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a správne profilované. Pozrite sa na ponuku, ktorú sme pre vás pripravili - náš záhradný obchod ponúka ľahké drevené a odolné hliníkové hriadele a rukoväte pre rýče, lopaty, motyky a hrable za prijateľné ceny.

Pred výberom rukoväte alebo hriadeľa pre tento nástroj skontrolujte priemer pracovnej hlavy vášho náradia. Medzi mnohými ďalšími výrobkami tohto druhu ponúkame 140 cm dlhý rovný drevený hriadeľ pre 23 mm nástroje, 100 cm dlhý rovný drevený hriadeľ pre nástroje 38 mm, ako aj rôzne modely pre 28 mm nástroje, 100 až 150 cm dlhá. Vďaka širokému výberu, ktorý tu nájdete, budete môcť rýchlo nájsť hriadeľ, ktorý ideálne vyhovuje vašej výške, zaisťuje pohodlnú obsluhu a chráni vás pred bolesťou chrbta aj po dlhých hodinách práce. Ak hľadáte hriadeľ na lopatu alebo rýč, vyskúšajte 110 cm dlhý drevený hriadeľ s rovnou rukoväťou s DY rukoväťou alebo 100 cm dlhý drevený hriadeľ s lopatkou s rukoväťou tvaru T. Inovatívne, dobre navrhnuté rukoväte a hriadele Fiskars, vrátane tých so systémom QuikFit, ktorý vám umožňuje ľahko pripevniť rôzne hlavy, sa tiež tešia veľkej obľube u našich zákazníkov. Krátka 0,3 m dlhá rukoväť QuikFit, 0,85 m stredne dlhá rukoväť QuikFit a dlhá 1,56 m dlhá šachta QuikFit sú k dispozícii v našej predajni. Môžete ich používať s motykami, kultivátormi, vidlicami a inými nástrojmi, ktoré patria do tejto rady výrobkov. Výmenné hriadele a rukoväte umožňujú šetriť úložný priestor a peniaze - vyskúšajte ich v tejto sezóne!

Srdečne vás pozývame na nákupné turné so 100% zárukou spokojnosti. Objednajte si robustné, odolné hriadele a rukoväte vyrobené z kvalitných materiálov s dodávkou do domu. Nakupujte inteligentne: rýchlo, pohodlne a bez preplatku. To dáva zmysel a prináša zisky!