• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Izkapti

Manuālā izkaptiņa joprojām ir populāra, kaut arī mūsdienās mehāniskie instrumenti iegūst arvien lielāku popularitāti. Daudzās situācijās tas joprojām ir neaizstājams. Regulāri apkalta izkapti kalpos tā īpašniekam gadiem ilgi.

Mēs Scythes nodaļā esam apkopojuši dažāda garuma augstākās kvalitātes produktus. Rokas izkapti nodrošina vienkāršu risinājumu, kas ir lieliski piemērots, lai sakoptu un veiktu nepieciešamos kopšanas pasākumus. Tas izrādās neaizstājams ne tikai lauksaimniecībā, bet arī augļkopībā, mežsaimniecībā un mājas dārzos. Nekas nevar līdzināties izkapta sniegumam krastmalās, tranšejās un ūdenskrātuvēs.
Ar rokām darbināmas izkapti var veiksmīgi izmantot visur, kur nav iespējams izmantot trokšņainus ar degšanu darbināmus darbarīkus un kur nav iespējas elektriskos trimmerus pievienot strāvas avotam. Nevar par zemu novērtēt manuālās izkaptītes videi draudzīgo pusi. Tas neizdala izplūdes gāzes, ļauj izbēgt no maziem dzīvniekiem, tāpēc ir lieliski piemērots visiem cilvēkiem, kuri rūpējas par dabu un jo īpaši vietējām ekosistēmām. Šīs izkapti nemalē zāles, tādējādi novēršot nezāļu izplatīšanos. Ar tradicionālo izkapti nopļautā zāle nav ne malta, ne kulta, tāpēc tā ir lielisks materiāls dzīvnieku barībai. Ir arī pamatots finanšu arguments. Manuālās izkapti ir ne tikai lētāki iegādājami. To apkopei un uzturēšanai nebūtu nepieciešami ievērojami izdevumi, pretēji alternatīvām, kuras darbina ar degšanu.

Izvēloties, ņemiet vērā izkapta garumu un platumu, pielāgojot to savam augumam. Mazāk pieredzējušiem lietotājiem tiek ieteikti mazāki asmeņi. Ļoti svarīgs ir arī materiāls, no kura izgatavota izkapti - atcerieties, ka līdz šim labākā izvēle ir kalti asmeņi. Viņi apstrādās blīvus kušķus un pat krūmus, kur elektriskie un ar degšanu darbināmi darbarīki jau sen būtu nodevuši. Izkaptu saglabāšanas pamatā ir āmurēšana - virsmas notīrīšana - un asināšana ar ritentiņu. Neuzglabājiet izkapti mitrās telpās, lai pasargātu to no korozijas.

Mūsu dārza veikalā jūs atradīsit izcilu ražotāju izcilas kvalitātes izcirtņus un izturību. Šī faktoru kombinācija nodrošina iegādāto instrumentu ilgmūžību.

Izmantojiet mūsu piedāvājumu un nekad to nenožēlosit. Šeit jūs gaida plašs dažādu kategoriju produktu klāsts par īpaši konkurētspējīgām cenām. Veiciet pasūtījumu, un pakete netiks pie jūsu durvīm. Aicinām jūs pārlūkot mūsu piedāvājumu!