• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Izkapti

Manuālā zāģa paliekas populāra, pat ja mehāniskie rīki šodien kļūst arvien populārāki. Tā ir neaizstājama daudzās situācijās. Regulāri apkalpotā zāģe kalpos tās īpašniekam gadus ilgi.

Mēs esam apkopojuši augstas kvalitātes produktus dažādās garumā Zāģēm nodaļā. Manuālā zāģe nodrošina vienkāršu risinājumu, kas ir ideāli piemērots kārtībai un nepieciešamām aprūpes darbībām. Tā izrādās neaizstājama ne tikai lauksaimniecībā, bet arī augļu audzēšanā, mežsaimniecībā un mājas dārzos. Neviens nevar salīdzināt zāģes veiktspēju dambos, iegāzēs un ūdens uzglabāšanas vietās.

Ar manuālajām zāģēm var veiksmīgi strādāt visur, kur trokšņainus iekšējās degvielas rīkus nevar pielietot un kur nav iespējams pieslēgt elektriskos trimmerus pie elektroenerģijas avota. Manuālās zāģes ekoloģiskais aspekts nevar tikt novērtēts. Tā nesāk nekādus izplūdes gāzes, ļauj mazām dzīvniekiem izvairīties un tādēļ ir ideāli piemērota visiem tiem, kas rūpējas par dabu un vietējām ekosistēmām īpaši. Šīs zāģes nesmalina zāles, tādēļ novērš nezāļu izplatīšanos. Tradicionāli nogrieztā zāle nav nasmalota, nedēdota, piedāvājot izcilu materiālu dzīvnieku barībai. Ir arī pamatots finansiāls arguments. Manuālās zāģes ir ne tikai lētākas iegādāties, bet to apkalpošana un uzturēšana neprasa ievērojamas izmaksas pretī iekšējās degvielas alternatīvām.

Izvēloties zāģi, ņemiet vērā tās garumu un platumu, pielāgojot to savai augstumam. Mazākas asmeles tiek ieteiktas mazāk pieredzējušiem lietotājiem. Tās materiāls, no kura izgatavota zāģe, ir arī būtisks - atcerieties, ka smidzinātas asiņas ir tālu labākais izvēle. Tās var tikt galā ar blīvām kamīnām un pat krūmiem, kur elektriskie un iekšējās degvielas rīki jau sen būtu bijuši kļuvuši. Zāģes uzturēšana ir pamatota ar kalšanu - paviršiaus izlīdzināšanu - un asināšanu ar asinām.

Unikāla iespēja izmantot mūsu piedāvājumu, un jūs nekad to nenožēlosiet. Šeit jums piedāvājas plašs produktu klāsts dažādās kategorijās par izcili konkurējošām cenām. Iesniedziet pasūtījumu, un pakete būs jūsu durvīs īsā laikā. Mēs jūs laipni aicinām izpētīt mūsu piedāvājumu!