• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Dalgiai

Rankinė pjovimo žirklė vis dar lieka populiari, nors mechaninės įrankiai šiais laikais tampa vis populiaresni. Ji yra neišvengiama daugeliu atvejų. Reguliariai prižiūrima pjovimo žirklė tarnaus savininkui metų metus.

Mūsų Pjovimo žirklių skyriuje surinkome aukštos kokybės produktų įvairaus ilgio. Rankinė pjovimo žirklė suteikia paprastą sprendimą, idealų tvarkymui ir būtinoms priežiūros priemonėms atlikti. Ji pasirodo neišvengiama ne tik žemės ūkyje, bet ir vaisininkystėje, miškininkystėje ir namų soduose. Nieko negali prilygti pjovimo žirklės našumui ant kandžių, griovių ir vandens telkinių.

Rankinėmis žirklemis galima sėkmingai naudotis visur, kur triukšmingų degimo variklio įrankių negalima naudoti ir kur nėra galimybės prijungti elektrinių žoliapjovių prie elektros šaltinio. Ekologiška rankinės pjovimo žirklės pusė negali būti nuvertinta. Ji neišskiria jokių išmetamųjų dujų, leidžia mažiems gyvūnams ištrūkti ir todėl puikiai tinka visiems, kurie rūpinasi gamta ir ypač vietiniais ekosistemais. Šios pjovimo žirkles nepjauna žolių, todėl neleidžia plečiantis piktžolėms. Žolė, kurią pjauname tradicine pjovimo žirkle, nėra nei malta, nei nuleista, todėl puikiai tinka gyvūnų pašarams. Taip pat yra pagrįstas finansinis argumentas. Rankinės pjovimo žirkles ne tik pigiau įsigyti, bet jų prižiūrėjimas ir priežiūra nereikalauja didelių išlaidų, skirtingai nei degimo variklio alternatyvos.

Pasirinkdami žirkles, atsižvelkite į jų ilgį ir plotį, pritaikydami juos savo ūgiui. Mažesnius peilius rekomenduojama naudoti mažiau patyrusiems vartotojams. Taip pat svarbus žirklių gamybai naudojamo medžiagos pasirinkimas - atsiminkite, kad kalti peiliai yra iš viso geriausias pasirinkimas. Jie gali tvarkyti tankias čepeles ir net krūmus, kur elektriniai ir degimo variklio įrankiai seniai būtų nusileidę. Žirklių priežiūra grindžiama kaltimu - paviršiaus lyginimu - ir galinimo minkštinimu akmeniu. Venkite saugoti žirkles drėgnuose kambariuose, kad išvengtumėte korozijos.

Mūsų sodo parduotuvėje rasite aukštos kokybės ir ilgaamžiškus rankinius pjovimo žirkles iš garsiais gamintojais. Ši faktorių kombinacija užtikrina įsigytų įrankių ilgaamžiškumą.

Pasinaudokite mūsų pasiūlymu ir niekada to nepasigailėsite. Platus produktų pasirinkimas įvairiose kategorijose jus laukia čia, ypač konkurencingomis kainomis. Pateikite užsakymą, o siunta greitai atsidurs jūsų durimis. Maloniai kviečiame naršyti mūsų pasiūlymą!