• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Dalgiai

Rankinis dalgis išlieka populiarus, nors šiais laikais mechaniniai įrankiai įgauna vis didesnį populiarumą. Tai išlieka būtina daugelyje situacijų. Reguliariai prižiūrima dalgė tarnaus jos savininkui metų metus.

W Scythes skyriuje surinkome aukščiausios kokybės įvairaus ilgio gaminius. Rankų dalgis yra paprastas sprendimas, kuris idealiai tinka sutvarkyti ir atlikti būtinas priežiūros priemones. Tai įrodo, kad yra būtina ne tik žemės ūkyje, bet ir vaisių, miškininkystės bei namų daržuose. Niekas negali atitikti dalgio savybių krantinėse, tranšėjose ir vandens rezervuaruose.
Rankiniai dalgiai gali būti sėkmingai naudojami visur, kur negalima naudoti triukšmingų su degimu varomų įrankių ir kai nėra galimybės prijungti elektrinių žoliapjovių prie maitinimo šaltinio. Negalima neįvertinti ir ekologiškos rankinės dalgio pusės. Jis neišskiria išmetamųjų dujų, leidžia pabėgti nuo mažų gyvūnų, todėl puikiai tinka visiems žmonėms, besirūpinantiems gamta ir ypač vietinėmis ekosistemomis. Šie dalgiai nemalina žolių, todėl neleidžia plisti piktžolėms. Žolė, nupjauta tradicine dalgiu, nėra nei sumalama, nei susmulkinta, todėl yra puiki medžiaga gyvūnų pašarams. Taip pat yra pagrįstas finansinis argumentas. Rankinius dalmenis ne tik pigiau nusipirkti. Jų aptarnavimui ir techninei priežiūrai nereikėtų didelių išlaidų, priešingai nei kurą deginančios alternatyvos.

Rinkdamiesi, atsižvelkite į dalgio ilgį ir plotį. Mažesnius peiliukus rekomenduojama naudoti mažiau patyrusiems vartotojams. Medžiaga, iš kurios pagaminta dalgis, taip pat yra labai svarbi - atminkite, kad kaltiniai ašmenys yra geriausias pasirinkimas iki šiol. Jie sutvarkys tankius kuokštus ir net krūmus, kur jau seniai būtų pasidavę elektriniai ir degimu varomi įrankiai. Šalikų apsauga grindžiama plaktuku - paviršiaus nušlifavimu - ir galandimu su akmeniu. Venkite dalgių laikyti drėgnose patalpose, kad apsaugotumėte jas nuo korozijos.

Mūsų sodo parduotuvėje rasite nepriekaištingos kokybės ir ilgaamžiškumo rankinius dalgynus. Šis veiksnių derinys užtikrina įsigytų įrankių ilgaamžiškumą.

Pasinaudokite mūsų pasiūlymu ir niekada nesigailėsite. Čia jūsų laukia labai platus įvairių kategorijų produktų pasirinkimas už išskirtinai konkurencingas kainas. Užsisakykite ir pakuotė netrukus bus prie jūsų durų. Maloniai kviečiame naršyti po mūsų pasiūlymą!