• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Vikatid

Käsitsi lõikamise sirp jääb populaarseks, isegi kui mehhaanilised tööriistad muutuvad tänapäeval üha populaarsemaks. See on mitmetes olukordades asendamatu. Regulaarselt hooldatud sirp teenib oma omanikku aastaid.

Oleme kogunud kõrgekvaliteedilisi tooteid erineva pikkusega Sirbide osakonda. Käsitsi sirp pakub lihtsat lahendust, mis on ideaalne korrastamiseks ja vajalike hooldustoimingute tegemiseks. See osutub hädavajalikuks mitte ainult põllumajanduses, vaid ka puuviljakasvatuses, metsanduses ja koduaedades. Mitte miski ei saa võrrelda sirbi jõudlust kallakutel, kraavides ja veereservuaarides.

Käsitsi töötavad sirbid saavad edukalt kasutada kõikjal, kus ei saa kasutada mürarikkaid sisepõlemismootoriga tööriistu ja kus pole võimalust ühendada elektrilisi trimmereid toiteallikaga. Käsitsi sirbi ökoloogilist aspekti ei tohiks alahinnata. See ei eralda heitgaase, võimaldab väikestel loomadel põgeneda ja on seega ideaalselt sobiv kõigile, kes hoolivad loodusest ja eriti kohalikest ökosüsteemidest. Need sirbid ei jahvata rohtu, seega takistavad umbrohu levikut. Traditsioonilise sirbiga niidetud rohi pole ei jahvatatud ega peenestatud ning sobib suurepäraselt loomasöödaks. On ka kehtiv finantsargument. Käsitsi sirbid pole mitte ainult odavamad osta, vaid nende hooldamine ja hooldus ei nõua suuri kulusid võrreldes sisepõlemismootoriga alternatiividega.

Sirbi valimisel võtke arvesse selle pikkust ja laiust, kohandades seda oma kõrgusele. Vähem kogenud kasutajatele soovitatakse väiksemaid labasid. Sirbi valmistamise materjal on samuti oluline - pidage meeles, et sepistatud labad on kaugelt parim valik. Nad saavad hakkama tihedate tutidega ja isegi põõsastega, kus elektrilised ja sisepõlemismootoriga tööriistad oleksid ammu alla vandunud. Sirbi säilitamine põhineb hööveldamisel - pinna tasandamisel - ja lihvimisel veskikiviga. Vältige sirpe niisketes ruumides hoidmist, et vältida korrosiooni.

Leiate meie aiapoest suurepärase kvaliteediga ja vastupidavaid käsitsi sirpe tuntud tootjatelt. Nende tegurite kombinatsioon tagab ostetud tööriistade pika kasutusea.

Kasutage meie pakkumist ja te ei kahetse kunagi. Siin pakutakse laias valikus tooteid erinevates kategooriates erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega. Esitage tellimus ja pakett jõuab teie uksele lühikese aja jooksul. Kutsume teid sõbralikult tutvuma meie pakkumisega!