• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Vikatid

Käsitsi vikat on endiselt populaarne, kuigi mehaanilised tööriistad on tänapäeval üha populaarsemaks muutunud. See on paljudes olukordades hädavajalik. Regulaarselt hooldatud vikat teenib selle omanikku aastaid.

W on Scythesi osakonda kogunud erineva pikkusega esmaklassilisi tooteid. Käsikate on lihtne lahendus, mis sobib ideaalselt vajalike hooldusmeetmete korrastamiseks ja teostamiseks. See osutub hädavajalikuks mitte ainult põllumajanduses, vaid ka puuviljakasvatuses, metsanduses ja koduaedades. Miski ei saa võrrelda vikati jõudlust muldkehade, kraavide ja veehoidlate juures.
Käsitsi juhitavat vikatit saab edukalt kasutada kõikjal, kus mürarikkaid põlemisjõul töötavaid tööriistu pole võimalik kasutada ja kus puudub võimalus ühendada elektrilised trimmerid vooluallikaga. Käsitsi vikati keskkonnasõbralikku poolt ei saa alahinnata. See ei eralda heitgaase, laseb väikestel loomadel põgeneda ja sobib seetõttu suurepäraselt kõigile looduse ja eriti kohalike ökosüsteemide eest hoolitsevatele inimestele. Need vikatid ei jahvata rohtu, takistades seega umbrohu levikut. Traditsioonilise vikatiga niidetud muru ei ole jahvatatud ega viljapeenrad, pakkudes seega suurepärast materjali loomasöödaks. On olemas ka kehtiv finantsiline argument. Käsitsi vikatit ei ole mitte ainult odavam osta. Nende teenindamine ja hooldus ei nõua vastupidiselt põlemisprotsessis kasutatavatele alternatiividele suuri kulutusi.

Valides võtke arvesse vikati pikkust ja laiust, kohandades seda oma kõrgusega. Vähem kogenud kasutajatele soovitatakse väiksemaid teri. Samuti on ülioluline materjal, millest vikat on valmistatud - pidage meeles, et sepistatud terad on siiani parim valik. Nad käitlevad tihedaid tutte ja isegi põõsaid, kus elektri- ja põlemisjõul töötavad tööriistad oleksid juba ammu loobunud. Vikatite kaitse põhineb haamriga - pinna tasandamine - ja teritamisega naelukiviga. Vältige vikatite ladustamist niisketes ruumides, et säästa neid korrosiooni eest.

Meie aiakauplus leiate tuntud tootjate suurepärase kvaliteediga ja vastupidavad käsitsi vikatid. See tegurite kombinatsioon tagab ostetud tööriistade pikaealisuse.

Kasutage meie pakkumist ära ja te ei kahetse seda kunagi. Eraldi konkurentsivõimeliste hindadega ootab teid lai valik eri kategooria tooteid. Tehke tellimus ja pakk jõuab teie uksele kiiresti. Kutsume teid meie pakkumist sirvima!