• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Výživa 2 v 1 Orchid Start - pre orchidey po odkvitnutí - Compo® - 1 x 30 ml -

Stará cena: 2.59
2.33
Ušetríte: 0.26 (10%)
Propagácia končí 2021-10-27
Propagácia končí
006274
Skladom
+

Prezentovaná výživa pre orchidey ponúka najlepšiu metódu na regeneráciu týchto rastlín po páde kvetu. Tento produkt pochádza od renomovanej značky záhradníckych produktov Compo® a vyniká vynikajúcou silou a účinnosťou.

Naša živina pre orchidey je pravdepodobne najlepší spôsob, ako stimulovať rastliny, aby znova kvitli. Možno si pomyslíte, že tento proces je náročný, ale správne vyživované orchidey sa rýchlo regenerujú a začnú pučať nové kvitnúce stonky. Toto je univerzálny produkt, ktorý sa môže takmer celý rok, ale vždy po páde kvetu, napájať na rôzne druhy orchideí. Hlavným cieľom aplikácie tejto živiny je regenerácia rastliny a zlepšenie jej celkového stavu, najmä zlepšením koreňovej štruktúry.

Produkt sa dodáva v 30 ml aplikátore, a preto sa mimoriadne ľahko používa. Pokojne ho môžu používať aj začínajúci pestovatelia orchideí, pretože nie je potrebné dávkovať produkt. Živina funguje štyri týždne a takmer okamžite zlepšuje vzhľad rastlín, najmä farbu listov, a stimuluje ich k ďalšiemu kvitnutiu. Počas aplikácie tohto produktu polievajte svoje orchidey ako obvykle.

Každé balenie obsahuje jeden 30 ml aplikátor, ktorý je potrebné vpichnúť priamo do pôdy. Balenie obsahuje minimálnu trvanlivosť a podrobne popisuje návod na použitie.

1 aplikátor na 1 rastlinu. Aplikujte raz mesačne.