• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Mrkvové semená

Objednajte si mrkva semená ešte dnes vychutnať chutné plodiny od jari do jesene. Máme veľa rôznych odrôd na sklade, ktoré sa líšia v type koreňa, vegetačné obdobie a zamýšľané použitie.

Ak sa staráte o skorý zber, vyberte semená jednej z nasledujúcich odrôd: „Kamila F1“, „Prvá zber“ alebo „Amsterdam“. Korene týchto mrkví s krátkym vegetačným obdobím budú pripravené na zber už začiatkom júna. Neskorý „Koral“ patrí medzi najlepšie skladovateľné odrody. Mali by ste tiež vyskúšať semená mrkvy typu „Baby“, ktorá vytvára malé, sladké korene. Podobne zaujímavý tvar majú aj korene odrody „Pariser Markt 4“ - malý, krátky a okrúhly prierez. Vyššie uvedené odrody sú obzvlášť vhodné pre deti kvôli ich atraktívnemu tvaru koreňa a preto, že sa v nich nenachádzajú škodlivé dusičnany. "Major", sladká a cenná mrkva, by bolo najlepšie pre šťavy a konzervy pre tých najmenších. Vyzývame všetkých, ktorí sa starajú o ekológiu, aby si objednali certifikované organické semená mrkvy typu „Nantes“, ktoré boli vyrobené bez použitia umelých hnojív a chemických kontrolných látok. Môžete sa tiež zaujímať o stredne neskorú odrodu „Deep Purple“, ktorá vyvíja fialové, príjemne chutiace korene. Hodia sa do mnohých jedál a pridávajú im ďalšiu vizuálnu hodnotu. Možno viete, že pôvodne fialová mrkva bola pestovaná a oranžová bola zavedená oveľa neskôr. V našej predajni nájdete semená mrkvy s pridaním reďkoviek. Táto zelenina umožňuje presne označiť riadky. Táto osivová páska uľahčuje prasniciam aj najmenej skúseným záhradkárom.

Všetky semená mrkvy dostupné v našom záhradnom sklade sú vysoko kvalitné, pretože pochádzajú len od overených výrobcov. Zaručuje bohatú úrodu za predpokladu, že sú dodržané správne podmienky pestovania. Neváhajte a objednajte si semená svojej obľúbenej odrody ešte dnes!

1.69 2.59
Propagácia končí
-35%
1.72 2.65
Propagácia končí
1.77 2.72
Propagácia končí
-35%
1.94 2.98
Propagácia končí
1.97 3.03
Propagácia končí
-35%
2.19 3.37
Propagácia končí
-35%
2.21 3.40
Propagácia končí
-35%
2.21 3.40
Propagácia končí