• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Výzdoba domu a záhrady

Dekorácie domu a záhrady dostupné v našom obchode otvoria vaše oči novým možnostiam v usporiadaní interiéru, terasy a balkóna. Zaujíma vás štýlový držiak na sviečky, lampa alebo ozdobné vešiaky na kvetináče? Pozrite sa, čo by sme vám mohli dodať.

Každý majiteľ záhrady, vrátane majiteľov mini-balkónovej verzie, vie, že zelené prostredie je najlepším miestom na oddych počas teplých letných nocí. Oddelenie lampy a baterky ponúka kreatívne riešenia, vďaka ktorým bude večera pod holým nebom ešte príjemnejšia. Aby ste sa zbavili nepríjemných rojov komárov, objednajte si odpudzujúcu lampu proti komárom z BROS alebo LED zapaľovača bugov. Existujú fanúšikovia sviečok? Kúpte si praktický, ľahký a stabilný držiak na malé biele alebo zlaté sviečky. Ak túžite po ešte väčšom svetle, máme pre vás stojaci baterku z bambusu. V našom obchode nájdete tiež lampu Flamit a olej z horáka za prijateľnú cenu a vymeniteľné knôty z horáka. Ak však chcete ozdobiť svoje relaxačné miesto kvetinovou výzdobou, investujte do okrasného vešiaka na zavesenie košov (zvlášť odporúčame model Akant). Páči sa vám skladať kytice? Objednajte si okrúhlu misu s ikebanou alebo ozdobnú misku s rukolami. Môžete v nej pestovať ružu Jericha - skutočnú záhradnú raritu, tiež známu ako rastlina dinosaura. Tento závod získate za veľmi výhodnú cenu v našom obchode! Zmeňte svoj balkón na azyl pre letiacich návštevníkov v zime. Funkčné a cenovo dostupné riešenia nájdete v kategóriách Birdhouses a Bird feeders. Ďalej ponúkame dekoratívny kameň rôznych kalibrov - prezrite si našu ponuku bieleho a žltého štrku. Možno budete potrebovať aj nový stojan na vianočný stromček alebo kryt na vianočný stromček. Navštívte podkategóriu vianočných stromčekov a zistite, čo všetko pre vás máme na sklade!

V našom internetovom obchode nájdete užitočné, praktické doplnky a jedinečné inšpirácie pre dekorácie domácnosti a záhrady. Nemyslite si dvakrát, investujte do najvyššej kvality a ušetrite vďaka našim konkurenčným cenám. Srdečne vás pozývame na nákupné turné!