• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Jesenné a zimné hnojivá

Jesenné a zimné hnojivá vám poskytujú neoceniteľnú pomoc pri starostlivosti o rastliny mimo vegetačného obdobia. Do tejto kategórie patria výrobky určené na črepníkové rastliny, ktoré zimujú v interiéroch, a tiež obyvatelia záhrad. Ak chcete komplexne splniť výživové požiadavky vašich domácich rastlín, vyberte si hnojivo Biopon Autumn-Winter alebo „Zimovit Forte“ od spoločnosti dohodnuté. Tieto rýchlo pôsobiace tekuté hnojivá dopĺňajú nedostatok živín a zvyšujú odolnosť rastlín proti stresovým podmienkam, ako je suchý vzduch a vysoká teplota vo vykurovaných miestnostiach.

Z dôvodu ochrany stromov, kríkov a trávnikov pred zimnými mrazmi zohľadnite niektoré produkty Target: Jesenné hnojivo pre okrasné rastliny a Jesenné hnojivo výrazne zvýši odolnosť vašich rastlín. Vďaka posledným dvom menovaným si budete môcť vychutnať hustý a zdravý trávnik bez škaredých suchých miest a vaše okrasné stromy a kríky sa po zimnom spánku rýchlo prebudia bez akejkoľvek ujmy.

Náš online záhradný obchod ponúka účinné tekuté hnojivá a ľahko aplikovateľné granuláty s predĺženým výkonom. Teraz máte na dosah prvotriedne jesenné a zimné hnojivá od renomovaných výrobcov. Kliknite alebo klepnite na vybrané produkty, využite cenovo dostupné doručenie do domu a navždy zabudnite na úmorné hľadanie potrebných produktov v tradičných záhradných centrách. Tu nájdete osvedčené a vysoko hodnotené produkty s podrobnými pokynmi na dávkovanie. Sú ľahko použiteľné, rýchlo dostupné pre rastliny a efektívne. Odporúčame vám nakupovať na našom trhu so záhradnými semenami a sme tu, aby vám pomohli!

Síran amónny - okysľujúce hnojivo - Ogród-Start® - 2 kg - -10%
5.29 5.88
Propagácia končí
Jesenné hnojivo na trávnik - pripravuje trávniky na zimu - Target® - 1 kg - -10%
5.59 6.21
Propagácia končí
Jesenné hnojivo pre ihličnany - Florovit - 1 kg - -10%
5.78 6.43
Propagácia končí
Jesenné hnojivo pre ihličnany - BIOPON® - 3 kg - -10%
11.33 12.59
Propagácia končí
Jesenné hnojivo pre ihličnany - Florovit® - 3 kg - -10%
11.77 13.07
Propagácia končí
Ihličnaté hnojivo s mikroživinami - Target® - 8 kg - -10%
21.85 24.28
Propagácia končí
Dlhodobé jesenné hnojivo na trávnik - „100 dní“ (100 dní) - Substral® - 5 kg - -10%
34.29 38.10
Propagácia končí
Jesenné hnojivo pre ihličnany - Fruktovit® - 25 kg - -10%
41.27 45.86
Propagácia končí