• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Fóliové tunely a skleníky

Fóliové tunely a skleníky ponúkajú neoceniteľnú pomoc pri pestovaní zeleniny, niektorých ovocných drevín a mnohých okrasných druhov. Pretože tieto kryty zabezpečujú vyššiu teplotu ako vonku a vytvárajú bariéru pred studeným vetrom a silnými zrážkami, sú dokonale vhodné pre pestovanie sadeníc a pre celoročnú kultiváciu najjemnejších termofilných rastlín. Viete, že teraz môžete nakupovať fóliové tunely a skleníky všetkých veľkostí online? Pozrite sa na našu ponuku!

Ak chcete urýchliť klíčenie alebo chrániť mladé sadenice pred drsným počasím skoro na jar, investujte do záhradnej fólie Blue UV2 šírky 6 alebo 12 metrov alebo do záhradnej fólie Green UV4. Môžete ho položiť naplocho na okraje alebo natiahnuť cez zábradlie a takto vytvoriť tunel s fóliou. Pripravený nízkoenergetický tunel 2 x 5 m si môžete samozrejme kúpiť za prijateľnú cenu v našom obchode - je k dispozícii na okamžité doručenie! Ak potrebujete krytinu pre vaše paradajky pestované v teréne, k vašej záchrane príde ľahký a funkčný 15-metrový a 50 cm široký PE paradajka alebo PP paradajka rovnakej veľkosti. Oba modely sú perforované, preto neblokujú cirkuláciu vzduchu a poskytujú vynikajúcu ochranu pred chladom, vetrom, dažďom a krupobitím - faktory, ktoré by mohli zničiť vaše rastliny a plodiny v žiadnom momente. Ak by ste chceli investovať do profesionálnych fóliových tunelov a skleníkov - funkčných a veľkých -, ktoré by vám umožnili ubytovať množstvo zeleniny? V našom obchode nájdete široký výber týchto poťahov. Pre začiatočníkov odporúčame jednostranný skleník so 4 policami - 49 x 69 x 160 cm, pretože sa perfektne zmestí na terasu alebo balkón, alebo na stenu namontovaný skleník 200 x 100 x 215 cm, ako zaujímavá alternatíva k pareniska. Hľadáte niečo väčšie? Ďalej ponúkame robustné a odolné fóliové tunely vo všetkých možných veľkostiach. Tieto výrobky vám umožňujú umiestniť skleník do vašej záhrady alebo na dvor spôsobom, ktorý vám pomôže optimálne využiť dostupný priestor. Pre menšie záhrady odporúčame záhradný tunel 2,0 x 3,75 alebo 3,0 x 2,5 m. Tieto profesionálne rastlinné kryty vám umožnia vysadiť uhorky, paradajky z pravého srdca, papriku, baklažány, cantaloupes, skorý šalát a kapustu. Ak hľadáte dlhý úzky tunel, objednajte si záhradný fóliový tunel 2,0 x 5,0 m, 2,0 x 6,25 m, 2,0 x 8,25 m alebo 4,0 x 12,5 m. Ak vyhovuje vašim potrebám model s pravidelnejším tvarom, môžete si v našom obchode kúpiť tunely záhradnej fólie s rozmermi 3,0 x 3,75 m, 4,0 x 3,75 m, 4,0 x 5,0 m. Odporúčame vám prezrieť si našu ponuku!

Zaručte nákup so špičkovým zákazníckym servisom! Objednajte si v našom internetovom obchode, využite bezplatné doručenie a hrdo predstavte svoj vlastný fóliový tunel alebo skleník. Pomôžeme vám splniť všetky vaše záhradnícke plány a sny!