• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

podkategórie

Filtre produktov

Cena

Nasturtium semená

V našom obchode nájdete semená záhradného žerucha, jedného z najobľúbenejších okrasných a liečivých rastlín a kanárskych žeruchy. Všetky semená, ktoré sú k dispozícii v našom obchode, sa vyznačujú vysokou kvalitou a zárodočnou kapacitou, pretože sú dodávané len overenými výrobcami. Ak spĺňate požiadavky na pestovanie žeruchy, ozdobia vašu záhradu od júna do začiatku jesene.

Odporúčame najmä odrody „Alaska Salmon Orange“, ktorá vyrába pohárkovité ružovooranžové kvety. Táto trpasličí odroda rastie až do výšky 30 cm a výhonky rozrastajú stonky. Preto sa hodí do závesných nádob, na kvetinové záhony a balkónové boxy. To môže tiež byť zasadené pozdĺž iných odrôd trpasličí žerucha na záhonoch. Odporúčame tiež kúpu pestovateľskej odrody „Night & Day“ s burgundskými alebo krémovo bielymi kvetmi, ktorá je ideálna na obrubníky a pestovanie nádob. Váš záujem môže vzbudiť aj kanárska liána s fascinujúcimi, kučeravými, žltými kvetmi. Vzhľadom k tomu, že patrí do plazivej rastliny, môže vám pomôcť pokryť všetky druhy nie-tak-pekné podpory. Nasturtium bude ozdobiť vašu záhradu a prilákať takých hostí, ako sú včely a motýle (najmä jastraby).

Nasturtium je liečivá rastlina, ktorá vykazuje antibakteriálne účinky. Jeho kvety sú jedlé a môžu byť pridané do mnohých jedál, zatiaľ čo uzavreté puky môžu byť marinované. Nezrelé semená žeruchy sa často používajú ako náhrada kapary. Nasturtium pracuje so svojimi vlasmi zázraky - odporúčame aj sadu semien posilňujúcich vlasy, pozostávajúcu z žeruchy, harmančeka a žeruchy.

-35%
2.21 3.40
Propagácia končí
3.57 5.49
Propagácia končí
3.57 5.49
Propagácia končí