• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Záhradná fólia

Záhradná fólia je viacúčelový produkt, ktorý sa používa na ošetrenie a ochranu rastlín. Môže pôsobiť ako izolácia, môže sa použiť na urýchlenie klíčenia, na ochranu sadeníc pred dažďom alebo burinou a na zabránenie škodcom v prístupe k rastlinám. Je relatívne lacný a ľahko použiteľný. Ak plánujete kúpiť niečo z tohto produktu, prečítajte si viac informácií o našej ponuke záhradných fólií.

Ak pestujete zeleninu alebo jednoročné kvitnúce rastliny a bojíte sa neskorých mrazov, priehľadná fólia Perforated, ktorá je k dispozícii v baleniach 1,5 x 10 m, ponúkne najlepšiu ochranu vašich hraníc. Rastliny dostanú potrebnú dávku slnečného svetla a vody z zavlažovania, ale zároveň budú menej vystavené suchu, poklesom teploty a mechanickému poškodeniu. Sadenice chránené fóliou budú tiež neprístupné pre vtáky. V našom obchode je tiež k dispozícii jahodová fólia z perforovaného jahody 1,4 x 10 m, dostupné a overené riešenie na ochranu bobúľ z burín. Máme tiež hrubú a odolnú stavebnú fóliu 4 x 25 m, ktorá sa hodí na všetkých staveniskách a renováciách. Nezabudnite si kúpiť pevné zapínanie - Kolíky na zapínanie rúna, fólie, nepremokavých plachiet a rohoží vám v tomto ohľade pomôžu. Naše výrobky sa vyznačujú vynikajúcou odolnosťou, ktorá umožňuje ich viacnásobné použitie. Neváhajte, investujte do prvotriednej kvality!

Odporúčame vám objednať si v našom online záhradnom obchode. Stojíme za konkurencieschopné ceny, dostupné a spoľahlivé dodávky a prvotriedne služby zákazníkom. Starajte sa o svoju záhradu pomocou malej pomoci z našej strany a výsledky prekročia vaše očakávania. Pozývame vás na nákupné turné!