• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Rašelinové pelety

Rašelinové pelety sú moderným riešením pre pestovanie sadeníc doma a profesionálne. Vďaka tomuto produktu rýchlo a ľahko zasejete semená bez toho, aby ste si zafarbili ruky. Povieme vám, ako je to možné!

Rozpínateľné rašelinové pelety sú malé časti rašeliny, lisované a potiahnuté biologicky rozložiteľným materiálom. Napájané pelety sa rozširujú a premieňajú sa na ekologický „hrniec“. Rašelina je ľahká, priepustná, napriek tomu absorbuje veľké množstvo vody - preto poskytuje klíčiacim semenám ideálne podmienky na vývoj. Nemusíte mať vrecia so semennou pôdou ani si pripraviť zmes sami. Ukončili sme umývanie detských kvetináčov a počas transplantácie sa poškodené korene poškodzujú znova a znova. Rašelinové pelety významne uľahčujú produkciu sadeníc a keďže sú vyrobené zo 100% materiálov, môžete ich zasadiť spolu s rastlinami. Toto je ekologické, dôvtipné a časovo úsporné riešenie. V našom internetovom obchode zakúpite rašelinové pelety vysokej kvality za špeciálnu cenu. Ponúkame verzie s hrúbkou 18, 33 a 44 mm v baleniach obsahujúcich rôzne počty od 10 do 996 kusov. Kliknite na produkt, bližšie sa pozrite a doprajte si testy tohto mimoriadneho produktu.

Pozývame vás na nákupné turné cez online trh záhradných semien. Pestovanie rastlín u nás je menej náročné a prináša ešte väčšiu spokojnosť. Objednajte si rašelinové pelety za dostupnú dodávku do domu.