• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Paradajkové hnojivá

Vitajte v oddelení pre hnojenie paradajok. Patrí do najdôležitejších kategórií hnojív v našom internetovom obchode. Ak si pestujete tieto vynikajúce zeleniny (vlastne ovocie) sami, mali by ste sa určite bližšie pozrieť na náš výber minerálnych a organických paradajkových hnojív. Bez ohľadu na to, ak máte skleník plný rôznych odrôd paradajok, niekoľko kríkov pod nevykurovanou fóliovou krytinou alebo jednoducho nejaké cherry paradajky v kvetináčoch na balkóne - všetky tieto rastliny majú podobné vysoké výživové požiadavky. Musíte ich pravidelne hnojiť, aby zdravo rástli, kultivovali sa a rodili veľa ovocia.

Preto máme k dispozícii toľko produktov na starostlivosť o paradajky! Máme najlepšie granulované hnojivá, ako 100% organické BIO hnojivo na paradajky a korenie od spoločnosti Natura, kompletné minerálne hnojivo na paradajky a korenie Florovit, hnojivo Target Eko na bylinky, paradajky a uhorky s humusom a cieľová dlhotrvajúca a najefektívnejšia paradajka. , Hnojivá na uhorky a bylinky. Ak dávate prednosť tekutým hnojivám aplikovaným na zálievku, vyberte si ekologické hnojivá na paradajky a byliny od spoločnosti Substral (koncentrát na 140 litrov zálievky) alebo tekuté organické hnojivo na paradajky a uhorky od spoločnosti Target. Ponúkame tiež vynikajúce a účinné núdzové prísady, ktoré sa odporúčajú v prípade nedostatku výživných látok a boja proti chorobám a škodcom: Havarijné hnojivo na paradajky „Magiczna Siła“ (Magická sila) od spoločnosti Substral a „Listové hnojivo„ Zdrowy Pomidor “so zinkom zo Zieloneho domu.

To zďaleka nie je všetko, čo ponúkame! Náš výber hnojív na paradajky neustále vylepšujeme o nové produkty, aby sme vám poskytli uspokojivý zážitok z nakupovania. Garantujeme prijateľné ceny a dostupné a rýchle doručenie domov. Vyberte si výrobky renomovaných značiek a nakupujte profesionálne paradajkové hnojivá, ktorých vyvážené zloženie zaisťuje harmonický rast a bujné plodiny veľkého, sladkého ovocia bohatého na vitamíny. Pozývame vás na veľkú nákupnú prehliadku na trhu Garden Seeds Market!

Rastlina Help Plant B - na nekrózu listov a škvrny od paradajok - Sumin® - 20 ml - -10%
3.66 4.06
Propagácia končí
Kryštalické hnojivo pre paradajky papriky - Ziemovit® - 200 g - -10%
5.11 5.68
Propagácia končí
Tekuté organické hnojivo pre paradajky a uhorky - Target® - 1 liter - -10%
7.90 8.78
Propagácia končí
Hnojivo pre paradajky a papriky - Florovit® - 1 l - -10%
8.28 9.20
Propagácia končí
Paradajkové hnojivo - koncentrát pre 250 litrov zalievacieho roztoku - Substral® - -10%
8.55 9.50
Propagácia končí
Hnojivo pre paradajky a papriky - Florovit® - 1 kg - -10%
8.60 9.55
Propagácia končí
BIO paradajkové hnojivo - Compo® - 750 g - -10%
11.03 12.25
Propagácia končí
Paradajky, paprika a rastlinné hnojivo - Sumin - 2,5 kg - -10%
16.16 17.96
Propagácia končí
Hnojivo pre paradajky a papriky - Florovit® - 3 kg - -10%
19.56 21.74
Propagácia končí