• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Paradajkové hnojivá

Vitajte v oddelení pre hnojenie paradajok. Patrí do najdôležitejších kategórií hnojív v našom internetovom obchode. Ak si pestujete tieto vynikajúce zeleniny (vlastne ovocie) sami, mali by ste sa určite bližšie pozrieť na náš výber minerálnych a organických paradajkových hnojív. Bez ohľadu na to, ak máte skleník plný rôznych odrôd paradajok, niekoľko kríkov pod nevykurovanou fóliovou krytinou alebo jednoducho nejaké cherry paradajky v kvetináčoch na balkóne - všetky tieto rastliny majú podobné vysoké výživové požiadavky. Musíte ich pravidelne hnojiť, aby zdravo rástli, kultivovali sa a rodili veľa ovocia.

Preto máme k dispozícii toľko produktov na starostlivosť o paradajky! Máme najlepšie granulované hnojivá, ako 100% organické BIO hnojivo na paradajky a korenie od spoločnosti Natura, kompletné minerálne hnojivo na paradajky a korenie Florovit, hnojivo Target Eko na bylinky, paradajky a uhorky s humusom a cieľová dlhotrvajúca a najefektívnejšia paradajka. , Hnojivá na uhorky a bylinky. Ak dávate prednosť tekutým hnojivám aplikovaným na zálievku, vyberte si ekologické hnojivá na paradajky a byliny od spoločnosti Substral (koncentrát na 140 litrov zálievky) alebo tekuté organické hnojivo na paradajky a uhorky od spoločnosti Target. Ponúkame tiež vynikajúce a účinné núdzové prísady, ktoré sa odporúčajú v prípade nedostatku výživných látok a boja proti chorobám a škodcom: Havarijné hnojivo na paradajky „Magiczna Siła“ (Magická sila) od spoločnosti Substral a „Listové hnojivo„ Zdrowy Pomidor “so zinkom zo Zieloneho domu.

To zďaleka nie je všetko, čo ponúkame! Náš výber hnojív na paradajky neustále vylepšujeme o nové produkty, aby sme vám poskytli uspokojivý zážitok z nakupovania. Garantujeme prijateľné ceny a dostupné a rýchle doručenie domov. Vyberte si výrobky renomovaných značiek a nakupujte profesionálne paradajkové hnojivá, ktorých vyvážené zloženie zaisťuje harmonický rast a bujné plodiny veľkého, sladkého ovocia bohatého na vitamíny. Pozývame vás na veľkú nákupnú prehliadku na trhu Garden Seeds Market!

-20%
2.66 3.33
Propagácia končí
-20%
3.95 4.93
Propagácia končí
-20%
4.97 6.21
Propagácia končí
-20%
6.27 7.83
Propagácia končí
-20%
6.44 8.05
Propagácia končí
Eko nawóz do ziół, pomidorów i ogórków - Target - 1 kg -20%
6.87 8.59
Propagácia končí
-20%
8.43 10.53
Propagácia končí
-20%
8.91 11.13
Propagácia končí