• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Cucumber Seeds

V našom obchode nájdete semená mnohých odrôd poľných a skleníkových uhoriek. Líšia sa tvarom ovocia, vegetačným obdobím a zamýšľaným použitím.

Odrody „Polan“, „Tytus“ a „Julian F1“ sú skvelé pre presereves. Prvá a tretia odroda sú tiež určené na morenie, zatiaľ čo „Tytus“ je typ uhorky. Ak nemáte vlastnú záhradu, vyberte semená uhorky uhorky, ktoré možno pestovať v kontajneroch. Šalátová odroda „Chinese Slangen“ sa odporúča najmä pre pestovanie pod krytom. Vyrába extrémne dlhé, chutné ovocie. Skontrolujte odrodu „Tessa“ s kratšími uhorkami s lesklou kožou. Biologicky odbúrateľná fóliová páska obohatená hnojivom by bola veľkou príležitosťou pre menej skúsených záhradkárov. Ponúkame niekoľko odrôd pripravených týmto spôsobom, medzi nimi aj „Polan“ a „Forum“. Ak hľadáte uhorku, ktorá nielen chutná skvele, ale aj ozdobí vašu záhradu, vyberte si citrónovú uhorku s výborným ovocím. Jeho semená nájdete v našom obchode. Kiwano, okrasná uhorka, by vás tiež mohla zaujať. Ozdobí okraje, zatiaľ čo zozbierané ovocie, ktoré môže byť žlté, zelené alebo oranžové a pokryté hrotmi, poteší naše oči v interiéri.

Všetky semená uhorky ponúkané v našom záhradnom obchode sú najvyššej kvality, pretože pochádzajú z osvedčených zdrojov. Zaručuje bohaté a vysokokvalitné plodiny, samozrejme za predpokladu, že sú dodržané správne podmienky pestovania.

1.23 2.46
Propagácia končí
-50%
1.51 3.03
Propagácia končí
2.16 4.32
Propagácia končí
2.27 4.54
Propagácia končí
2.27 4.54
Propagácia končí
-50%
2.27 4.54
Propagácia končí
-50%
2.27 4.54
Propagácia končí
-50%
2.27 4.54
Propagácia končí