• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Semená kukurice

Pozrite sa na semená ponúkané v našom internetovom obchode - možno semená kukurice vzbudia váš záujem? Máme široký výber rôznych druhov tejto zeleniny k dispozícii, a to ako jedlé a okrasné.

Ak uvažujete o pestovaní kukurice, ktorá produkuje mimoriadne sladké zrno, vyberte semená odrody „Gucio“. „Ramondia“ je ďalším kultivarom, ktorý stojí za naše odporúčanie. To má podobne sladké žlté alebo biele zrno, ktoré by ozdobiť vašu záhradu na klasy v lete. Kukuricu z vyššie uvedených odrôd možno konzumovať varené alebo v šalátoch. Ak máte radi popcorn, musíte si vybrať „Dobosz“ odprýskané kukuričné semená. Je to skôr nenáročné pestovanie a okamžite si všimnete, že sú pripravené na zber. Ľudia, ktorí sa starajú o zdravé potraviny, by mali vedieť, že výhonky sú bohatým zdrojom mnohých živín - vitamínov, minerálov alebo enzýmov. Preto v našom obchode nájdete kukuričné klíčky, z ktorých budete môcť pestovať výhonky a vychutnávať si ich ako zdravé, chutné občerstvenie. Odporúčame tiež okrasnú kukuricu, ktorej klasy dobre zapadajú do všetkých čerstvých a sušených aranžmá a kytíc. Vyrába pestrofarebné kvetenstvo pozostávajúce v závislosti od odrody zo zmesi žltej, bielej, čiernej a červenej semienka.

Čo nás robí kukurica? Predovšetkým predstavuje bohatý zdroj vitamínov, minerálov a antioxidantov. Kukuričné výrobky a samotná kukurica je súčasťou stravy mnohých ľudí, ktorí sú alergickí na glutén.

2.11 3.24
Propagácia končí
-35%
2.87 4.41
Propagácia končí
-35%
3.57 5.49
Propagácia končí
3.57 5.49
Propagácia končí
-35%
3.80 5.85
Propagácia končí