• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Kvapalné hnojivá

Kvapalné hnojivá poskytujú efektívne, rýchlo pôsobiace a nákladovo efektívne riešenie starostlivosti o domáce a balkónové rastliny, bordúry, bylinkové a zeleninové záhrady. Spoznajte širokú ponuku nášho internetového obchodu, ktorá obsahuje výrobky renomovaných značiek za výhodné ceny! Ponúkame najlepšie tekuté organické hnojivá, ako sú univerzálne hnojivá „Biohumus“ Vermicompost od spoločnosti dohodnuté na objednávku, prírodné Liquid Guano zo spoločnosti Zielony Dom alebo ekologická séria tekutých hnojív od spoločnosti Target. Tieto a ďalšie vynikajúce produkty, ktoré obsahujú vermikompost od červených parochní alebo rovnako hodnotného guana, obohacujú pôdu a tým zlepšujú vitalitu a produktivitu vašich rastlín.

V našom obchode je tiež k dispozícii široká ponuka vysoko kvalitných minerálnych hnojív od populárnych značiek ako Agrecol, Biopon, Compo, Florovit, Fruktovit, Substral, Target a Zielony Dom. Tu sú k dispozícii profesionálne a starostlivo vybrané výrobky vyhovujúce potrebám rôznych rastlín. Stojíme si za prijateľné ceny účinných, ľahko vstrebateľných a na živiny bohatých tekutých hnojív pre zelené a kvitnúce rastliny, palmy, dracaény, juky, orchidey, muškáty, koncové petúnie, fuchsie, begónie, hortenzie, rododendrony, ruže, vresy a vresovce , plamienok, ovocné stromy a kríky, čučoriedky, citrusové rastliny, hrozno, paradajky, uhorky, byliny a mnoho ďalších použiteľných rastlín.

Máme tiež široký výber tekutých núdzových hnojív a výživných doplnkov pre rastliny oslabené po presadení napadnuté chorobami alebo škodcami. Nájdete tu vysoko účinné koncentrované aj gélové hnojivá, výrobky pripravené na použitie vo fľašiach vybavených rozprašovačmi, ako aj tekuté hnojivá v jednorazových aplikátoroch, ktoré sa ľahko a pohodlne používajú. Nikde inde na internete nenájdete taký široký sortiment za špeciálne ceny. Odporúčame vám nakupovať pohodlne, ľahko a rýchlo na našom trhu so semenami záhrad!