• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Geránové hnojivá

Účinné hnojivo na pelargónie je pri pestovaní týchto bohato kvitnúcich kvetináčov absolútnou nevyhnutnosťou. Tento druh kvitne bujne a dlho a keďže sa najčastejšie vysádza do menších nádob, je potrebné ho zalievať každý deň, čo by mohlo viesť k nedostatku živín v pôde. Rastliny bez mikro- a makroživín prestávajú rásť a vyvíjať kvetné puky. Aj hnojenie muškátov nevyváženou rastlinnou potravou nevhodnou pre tento druh sa ukazuje ako nedostatočné a dokonca škodlivé. Hnojivá s prebytočným obsahom dusíka a nesprávnou rovnováhou draslíka a mikroživín spôsobujú nežiaduce premnoženie zelenej hmoty, oneskorenie vývoja kvetných pukov a zníženie ich počtu.

Preto, ak vlastníte rozkošný klasický alebo kaskádový pelargón, venujte toto malé úsilie a venujte mu náležitú starostlivosť! To vám umožní náš online záhradný obchod. Pod našu strechu sme zhromaždili osvedčené a účinné hnojivá od renomovaných výrobcov. Okrem mnohých ďalších skvostných produktov si môžete objednať hnojivo Agrecol Geranium, tekuté hnojivo „Intensywne Barwy“ (Vivid Colors) Target Geranium a Florovit Geranium Fertilizer - všetky dostupné za prekvapivo nízke ceny. Vďaka tekutej forme sa ľahko nanášajú. Potrebné je len odmerať odporúčanú dávku pomocou viečka fľaše a zmiešať ju so zalievacou vodou. Ponúkame tiež tyčinky na hnojivo Geranium od spoločnosti Biopon, ktoré zaisťujú stabilný rast a bohaté kvitnutie a najefektívnejšie dlhodobé hnojivo Target Geranium. Tieto dva produkty vynikajú predĺženým výkonom a umožňujú vám na chvíľu vynechať pravidelné dopĺňanie. Odporúčame ich všetkým zaneprázdneným ľuďom a tým, ktorí často cestujú.

Získajte viac informácií o bohatom sortimente dostupnom na trhu so záhradnými semenami. Ponúkame všetko, čo je potrebné a ktoré by sa vám pri starostlivosti o balkónové kvety mohlo hodiť. Môžete si dôkladne prezrieť oddelenie hnojív.

Tyčinky na hnojenie z pelargónie - stabilný rast a bohaté kvitnutie - 30 ks - -10%
2.83 3.14
Propagácia končí
Geranové hnojivo - BIOPON® - 500 ml - -10%
4.95 5.50
Propagácia končí
Vermikompost pre muškáty a iné balkónové rastliny - BIOPON - 1 liter - -10%
5.45 6.05
Propagácia končí
Geránové hnojivo - Terrasan® - 1 l - -10%
5.83 6.48
Propagácia končí
Tekuté hnojivo z pelargónie "Intensywne Barwy" (živé farby) - Target® - 500 ml - -10%
6.59 7.32
Propagácia končí
Geránové hnojivo - Florovit® - 500 ml - -10%
6.76 7.51
Propagácia končí
Tekuté hnojivo z pelargónie "Intensywne Barwy" (živé farby) - Target® - 1 litr - -10%
7.15 7.95
Propagácia končí
Minerálne hnojivo na pelargónie - Fruktovit® - 1 liter - -10%
7.16 7.96
Propagácia končí
Organicko-minerálne hnojivo s humusom - na muškáty - Pro Natura - Florovit - 1 liter - -10%
7.18 7.98
Propagácia končí
Geránové hnojivo - Florovit® - 1 liter - -10%
8.64 9.60
Propagácia končí
Geránové hnojivo 3 v 1 - hnojí, vyživuje a chráni - Pro Natura - Florovit® - 1 l - -10%
9.79 10.88
Propagácia končí