• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

podkategórie

Filtre produktov

Cena

Geranium, semená Pelargonium

V našom záhradnom obchode nájdete semená pelargonia (pelargónie). Táto rastlina sa často nazýva kráľovnou balkónov. Semená Pelargonium vynikajú vysokou kvalitou, pretože pochádzajú len od renomovaných výrobcov. Môžete si vybrať z mnohých odrôd pelargonium s rôznofarebnými kvetmi. Vďaka tejto širokej voľbe môžete ľahko vytvoriť vynikajúcu kompozíciu, ktorá ozdobí váš balkón alebo interiér interiéru od skorej jari do prvých mrazov na jeseň.

Odporúčame červený kvetovaný pelargonium, ktoré by vyzeralo skvele v balkónoch a hrncoch všetkého druhu na terase a doma. Táto odroda môže tiež vyzdobiť verejný priestor. Harmonizuje s odrodou pelargonium produkujú veľké biele kvety zhromaždené v impozantných umbels. Taktiež odporúčame, aby ste vyskúšali ružovooranžový pelargonium, ktoré sa dá zasadiť v kvetináčoch a na kvetinových záhonoch. Pelargonium z listnatých listov, ktoré vyvíja jednoduché, viacfarebné kvety, sa bude dariť v závesných košíkoch a ozdobí interiér a okolie domu od jari do jesene. Jej listy tiež predstavujú dekoratívnu hodnotu - svietia a pripomínajú listy brečtanu, odtiaľ názov.

Pelargonium je v kultivácii skôr nenáročné a nemalo by spôsobiť žiadnym problémom ani nezku- šeným záhradkárom. Mali by sme si pamätať, že by mala rásť v priepustnej, úrodnej pôde. Mali by ste ju namáčať každé dva dni a dokonca aj denne v teplejších obdobiach. Nestriekajte ho vodou, pretože to často vedie k hnilobám.

3.57 5.49
Propagácia končí
3.57 5.49
Propagácia končí
3.57 5.49
Propagácia končí
3.79 5.83
Propagácia končí
4.33 6.66
Propagácia končí
-47%
5.44 10.29
Propagácia končí