• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Semená francúzskeho fazule

V našom internetovom obchode sú k dispozícii semená mnohých rôznych odrôd francúzskych bôbov. Predstavujú vysokú kvalitu a vykazujú dobrú klíčivosť, čo zaisťuje vysoko výnosné plodiny vo vhodných kultivačných podmienkach.

Môžete si vybrať z množstva odrôd, ktoré sa líšia zvykom, veľkosťou, tvarom a farbou strukov alebo odolnosťou voči chorobám. Ponúkame semená žltej, zelenej, fialovej alebo červenej francúzskej fazule. Pre tých, ktorí by ich chceli vyskúšať, odporúčame výber rôznych farebných odrôd. Mali by ste tiež vyskúšať fazuľu typu „romano“, ktorá produkuje široké, rovnako chutné struky. Odporúča sa najmä odroda „Mamutina“ s fialovými kvetmi a dlhými, širokými strukami a kultivarom „Goldmarie“, ktorý má vynikajúce chutné struky. Ak sa staráte o ekológiu, vyberte si certifikované organické semená, ktoré boli vyrobené bez použitia chemických kontrolných látok alebo umelých hnojív.

Semená dostupné v našom záhradnom sklade pochádzajú výlučne od overených dodávateľov, čo zaručuje ich kvalitu. Vyberte si svoju obľúbenú odrodu, aby ste si v lete vychutnali lahodné, zdravé struky. Nie je potrebné premýšľať, francúzske fazuľa je bohatým zdrojom vitamínu C, dobre asimilovateľných proteínov, fosforu, draslíka a vlákniny. Spotreba fazule obmedzuje stratu vápnika z kostí, čo zabraňuje ostheoporóze.

-35%
2.15 3.30
Propagácia končí
2.19 3.37
Propagácia končí
-35%
2.19 3.37
Propagácia končí
-35%
2.27 3.50
Propagácia končí
-35%
2.34 3.60
Propagácia končí
-35%
2.34 3.60
Propagácia končí
2.45 3.76
Propagácia končí