• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Lopaty na prach a uhlie

Lopaty na prach a uhlie, ktoré sú k dispozícii v našom obchode, vám pomôžu pri najnáročnejších domácich a záhradných úlohách. Vybavte sa vysokokvalitnými nástrojmi, ktoré vám umožňujú rýchlo a efektívne nakladať uhlie, štrk, zvyšky alebo piesok. Zaručujeme najvyššiu kvalitu za prijateľné ceny!

Hľadáte klasickú uhoľnú lopatu? V našej ponuke máme lopatu na uhlie 37 cm bez násady. Má vyčnievajúce hrany, ktoré bránia rozliatiu nákladu. Ak potrebujete lopatu s dlhou rukoväťou, vyberte lopatu ERGO 130 cm CELLFAST. Čepeľ tu ponúkaného modelu sedí na špeciálne profilovanej rukoväti, ktorá znižuje tlak cítený na vašej chrbtici. Je to perfektný nástroj na zdvíhanie a prepravu všetkého ťažkého suchého tovaru a materiálu! Možno budete potrebovať aj širokú lopatu na zachytenie prachu a odpadu, takže si kľudne môžete objednať galvanizovanú lopatku na prach 47,5 cm. Čepeľ veľkosti XXL výrazne urýchľuje prácu. Náš internetový obchod tiež ponúka menšie plastové a kovové prachové nádoby pre domáce práce. Na sklade máme široký výber veľkostí a vzorov, ktoré vám umožňujú nájsť a kúpiť nástroj, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Objednajte si prachovky a lopaty na uhlie s dostupným dodaním priamo k vašim dverám - máme všetko, čo potrebujete. Neváhajte, pozrite sa na našu ponuku a ušetrite čas vďaka pohodlnému online nakupovaniu!