• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Kuchynské doplnky

Chceli by ste si kúpiť kuchynské doplnky za prijateľnú cenu? V našom internetovom obchode určite nájdete niečo na výber. Máme široký výber potrebných nástrojov a inteligentných pomôcok, ktoré zmenia váš každodenný život k lepšiemu. Aby sme vám pomohli nájsť a vybrať správne doplnky a náčinie z tohto množstva produktov, rozdelili sme naše výrobky do nižšie uvedených podkategórií. Srdečne Vás pozývame na prechádzanie našej ponuky!

Musíte skontrolovať a vyskúšať naše kuchynské doplnky. Ponúkame ovocné džbány (stonery), lieviky, odšťavovače citrusov a vynikajúce ostré kuchynské nože renomovanej značky Fiskars! Možno budete potrebovať aj nové hrnčeky, príbory alebo misky. Nájdete ich v našom internetovom obchode za mimoriadne konkurenčné ceny. Na sklade máme tiež vysokokvalitné tlakové hrnce a liehovary. Odporúčame vám vyskúšať si naše spoľahlivé a odolné zariadenia. Nápady na prípravu chutných večerí a výrobu domácich konzerv, ktoré uľahčia vaše úsilie v kuchyni, zďaleka nie sú všetko, s čím vám pomôžeme. Pozrite si naše praktické nápady na skladovanie potravín. Prezrite si nádoby na potraviny, ktoré máme v našej ponuke, vrátane praktickej krabičky na tortu - párty maslo, skladaný 15-litrový kanister na vodu, 8-litrový plastový kelímok - ideálny na skladovanie suchého tovaru a súprav malých dekoratívnych pohárov. , Objednajte si pevné a odolné viečka pohárov, ktoré sú k dispozícii aj v rôznych prevedeniach a farbách. Ak ste skutočným kuchárom, nezabudnite si prezerať kategóriu Kuchynské teplomery. Ponúkame okrem iného vinárske teplomery a konzervované teplomery. Vďaka nim získate úplnú kontrolu nad výrobou džemov, marmelád, džúsov a domácich likérov. Nenechajte si ujsť ani naše ďalšie odporúčania týkajúce sa produktov!

Objednajte si kuchynské doplnky od renomovaných značiek s rýchlou dodávkou do domu. Zostaňte v obraze s našimi špeciálnymi ponukami a využívajte zľavy pre stálych zákazníkov. Všetky potrebné kuchynské náčinie a ďalšie domáce a záhradné náradie a príslušenstvo sú v našom internetovom obchode vzdialené len jedno kliknutie. Nenechajte si ujsť - nakupujte pohodlne online. Spokojnosť zaručená!

1.36
1.94
1.94
1.94
1.95
2.14
2.18