• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

podkategórie

Filtre produktov

Cena

Semená Lobelia

V našom obchode nájdete semená rôznych odrôd záhradných lobelií. Ponúkané semená vynikajú vysokou kvalitou a dobrou klíčivosťou, pretože pochádzajú od osvedčených dodávateľov. Zaručuje úspešnú kultiváciu, samozrejme za predpokladu, že sú dodržané správne podmienky pestovania.

Lobelia ozdobí vašu záhradu od jari do polovice jesene. Vyrába kvety v rôznych farbách: biela, modrá, ružová, fialová alebo červená. Odporúča sa na pestovanie v závesných nádobách a preto sa často označuje ako vlečná lobia. Pestuje sa v kvetináčoch a bude ozdobený balkónom, altánkom alebo terasou, zatiaľ čo zasiaty na kvetinovom záhoni ho prekryje krásnym farebným kobercom. Prosím, nezabudnite na to vytvoriť správne podmienky pestovania - táto rastlina preferuje slnečné lokality s priepustnou, humóznou pôdou.

Odporúčame najmä semená lobelie „White Lady“, z ktorej sa nakoniec vyvíjajú nízko rastúce rastliny s bielymi kvetmi. Táto odroda sa dokonale hodí na pestovanie na hraniciach, hranách av nádobách. Zasiate na hranici, vytvára ohromujúci kontrast s verbenami, gazánmi alebo nízko rastúcimi astermi. Mali by ste tiež vyskúšať lobeliu s karmínovo-červenými kvetmi rastúcimi na visiacich stonkách, ktoré by vyzerali rozkošné v bielych závesných košíkoch. Možno budete padať na lobelia s krásnymi, zafírovo modrými kvetmi a skôr dlhými výhonkami, ktoré dosahujú 50-60 cm. V prípade problémov s rozhodovaním je vždy k dispozícii výber semien lobelie odrôd, ktoré vytvárajú nádhernú, farebnú kompozíciu kvetov.