• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Bittercress Seeds

Naša záhradná predajňa ponúka horké semená. Táto rastlina je nepostrádateľnou veľkonočnou dekoráciou. Semená predávané v našom obchode sú najvyššej kvality, pretože pochádza len od overených dodávateľov.

Bittercress je mimoriadne cenná rastlina bohatá na vitamíny, najmä C a K, ako aj minerály a éterické oleje. Pozitívne ovplyvňuje stav pokožky a nechtov. Vďaka vitamínu K neumožňuje veľké straty vápnika z kostí a zlepšuje fungovanie obličiek a pankreasu. Bittercress môže tiež pomôcť presvedčiť fussy jedlíci k jedlu, pretože stimuluje chuť k jedlu.

Neváhajte a objednajte si bittercress semená dnes. Odporúča sa jesť celý rok, nielen na Veľkú noc. Je to tak ľahké v kultivácii, že aj detský bude zvládať rastúce bittercreat sprouts. Potrebujete len chvíľu namočiť semená do vody a potom ich preniesť na vlhké bavlnené alebo celulózové tkanivo. Jedlé výhonky budú pripravené do 8 až 10 dní. Zapadajú do mnohých rôznych jedál, najmä mliečnych výrobkov. Špeciálny sprouter urobí výrobu bittercressových výhonkov ešte jednoduchšou. Túto rastlinu možno pestovať aj v záhradách na vopred pripravenej pôde. Stratiť čas a skúste bittercress semená, aby si vychutnať lahodné, zdravé a okrasné občerstvenie v žiadnom momente!