• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Semená kapusty

Jednoducho musíte kúpiť semená kapusty, ak máte radi plnené kapustové listy. Toto lahodné jedlo je možné pripraviť s bielou kapustou a kapustou Savoy. Tieto rastliny by nemali predstavovať žiadne problémy v kultivácii aj pre najmenej skúsených záhradkárov.

Možno snívate o malých hlavách s jemným náznakom horkosti? Vyskúšajte semená ružičkového kelu, ktoré majú radi prvé zimné mrazy. Odporúčame pestovanie kapusty napa a čínskych bok choy na viac zdatných záhradkárov. Ich semená sú k dispozícii v našom internetovom obchode za konkurenčné ceny. Okrasná kapusta s farebnými hlavami pozostávajúcimi z kučeravých listov by mala vzbudiť záujem ľudí, ktorí by chceli svoju záhradu ozdobiť neobvyklým spôsobom. Okrasná kapusta dobre zapadá do kvetinových záhonov, najmä na jeseň, keď majú rôzne farby.

Všetky semená kapusty predávané v našom záhradnom sklade majú vysokú kvalitu a majú dobrú klíčivosť, pretože pochádzajú výlučne od renomovaných výrobcov. Zaručuje bohatú úrodu vo vhodných podmienkach pestovania. Prečo stojí za to zasiať semená kapusty vo vašej záhrade? Je všeobecne známe, že je to jedna z najcennejších rastlín bohatých na vitamíny a minerály. Bohužiaľ, je to krvavé a mali by sa vyhnúť ľuďom s žalúdočnými problémami. Vďaka vysokému obsahu fytoncidu má kapusta liečivé, antibakteriálne a antivírusové účinky. Mrazené listy sa používajú ako obklady na ulcerácie a zápaly.

Prechádzanie našej ponuky doma vám umožní nájsť mnoho druhov kapusty. Neváhajte, urobte nejaké miesto vo vašej záhrade a začnite pestovaním rastlín kapusty!

-50%
1.70 3.40
Propagácia končí
-50%
1.80 3.60
Propagácia končí
-50%
33.68 67.35
Propagácia končí
-50%
33.68 67.35
Propagácia končí