• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Semená zeleniny

Prázdna hranica vo vašej záhrade by sa mohla rýchlo zmeniť na zelenú, za predpokladu, že ju zasiate zeleninovými semienkami. Motivácia a trochu času vám umožní vychutnať si bohaté plodiny v krátkom čase. Všetci vieme, že zelenina je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a ďalších živín, preto by mali byť zahrnuté do každej stravy. Tí, ktorí sa zozbierali z vlastnej záhrady, potešia očami, dávajú veľa zaslúženej spokojnosti av prvom rade sú zdravšie a vyrábajú sa omnoho ekologickejším spôsobom ako tie, ktoré sú k dispozícii v supermarketoch. Môžete dokonca pestovať nejakú zeleninu doma alebo vo vnútornom skleníku na balkóne.

Náš internetový obchod ponúka semená zeleniny na pestovanie pod holým nebom a pod krytom. Môžete si vybrať z množstva odrôd, ale krátky popis každého výrobku vám pomôže urobiť správnu voľbu. Predávame semená najobľúbenejších vegetariánov, ako napríklad mrkvu, fazuľu, petržlen alebo šalát, ale ak sa nachádzate v menej známych, ako je tykev alebo kapusta, nájdete ich v našom obchode.

Semená ponúkané v našom obchode majú vysokú kvalitu a majú dobrú klíčivosť, pretože pochádzajú len od overených výrobcov. Zaručuje úspešnú kultúru a bohatú, vysoko kvalitnú úrodu. Neváhajte a doprajte si našu ponuku, kde nájdete semená všetkej zeleniny bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov.

0.58 0.97
Propagácia končí
0.78 1.30
Propagácia končí
0.98 1.63
Propagácia končí
0.98 1.63
Propagácia končí
0.98 1.63
Propagácia končí
0.98 1.63
Propagácia končí
0.98 1.63
Propagácia končí
0.98 1.63
Propagácia končí