• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

mycorrhizae

Mycorrhiza je jedinečný fenomén - symbióza rastlín a mikroorganizmov, ktoré žijú v pôde v ich koreňovom systéme. Toto spolužitie prináša zisky na oboch stranách, napriek tomu sa sústreďujeme na priaznivé účinky, ktoré majú užitočné huby na vitalitu, produktivitu a odolnosť rastlín voči patogénnym baktériám a vírusom. Ruže a rododendrony, ihličnany a vždy zelené rastliny, orchidey a dokonca aj trávniky, ktoré sú doplnené mykorízou, vykazujú výrazne vyššiu toleranciu voči stresujúcim rastovým podmienkam a chorobám. Absorbujú viac vody a minerálov z pôdy, hojnejšie sa rozvíjajú a potešia sa zdravému vzhľadu. Vyskúšajte tieto produkty a presvedčte sa sami!

Objednajte si mykorízu vo forme ľahko aplikovateľných vakcín. Musíte ho použiť iba raz, pretože na rozdiel od štandardných hnojív sa nerozkladá ani nevymyje z pôdy, napriek tomu neustále vyživuje jej mikroflóru. Ďalej uvedené vakcíny proti mykoríze - univerzálne aj špeciálne určené pre konkrétne druhy rastlín - sú produktmi prémiovej kvality, ktorých účinnosť bola pozitívne testovaná. Mycorrhiza ponúkame od renomovaných výrobcov: Biopon, Zielony Dom a mnohých ďalších. Vyskúšajte viacúčelovú mykorízu, ktorá zaisťuje 1 000krát väčšiu absorpčnú plochu koreňov. Môžete ho použiť na ovocné stromy a kríky, trváce byliny a okrasné rastliny. Trávnik Mycorrhiza, Conifer Mycorrhiza, vakcína Mycorrhiza pre ruže a vakcína Mycorrhiza pre rododendrony, vresy, čučoriedky a vresoviská sú iba niekoľkými zástupcami nášho stále rastúceho výberu produktov.

Spoznajte nás, Market Garden Seeds, lepšie a investujte do zdravia a krásneho vzhľadu vašich rastlín. Nízke ceny, lacné doručenie domov a sezónny predaj patria k pilierom našej ponuky. Budete prekvapení, koľko peňazí vám umožníme ušetriť!