• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Melounové semená

Určite musíte objednať melón semená, ak snívate o šťavnaté, chutné a sladké ovocie. Náš internetový obchod ponúka široký výber odrôd melónu, napríklad „Janosik“, ktorý produkuje ovocie so žltým mäsom pokrytým zelenou šupkou. „Zloto Wolicy“ môže tiež vzbudiť váš záujem - nesie žlto-zlaté ovocie s červeným mäsom. Meloun „Bingo“ produkuje ovocie so zeleno-bielou šupkou a ružovo-červeným mäsom. Odroda „Rosario“ je obzvlášť vhodná pre naše často nepriaznivé poveternostné podmienky a vyvinie ovocie aj pri nižších teplotách.

Všetky odrody melónu, ktoré sú k dispozícii v našom záhradnom obchode, sa dajú úspešne pestovať v miernom podnebí. Ponúkame vysoko kvalitné melóny s vysokou klíčivosťou, čo zaručuje úspešné pestovanie a bohaté ovocné plodiny.

Správna kultivácia a starostlivosť pomáhajú vodným melónom produkovať veľké, šťavnaté, aromatické a chutné ovocie, ktoré predstavuje odmenu za našu tvrdú prácu. V závislosti od kultivaru a počasia môže jedna rastlina niesť tri až šesť plodov. Meloun je nádherná zelenina s výbornou chuťou. To vám pomôže uhasiť smäd, pretože sa skladá z 90 percent vody. Je tiež bohatým zdrojom minerálov, fosforu, draslíka a železa, okrem iného kyseliny listovej a vitamínov C a B. Meloun so svojimi vlastnosťami, ktoré tvoria základ, tiež podporuje náš tráviaci systém.